[ad_1]

پیوند_انتخابی
[잠무=AP/뉴시스] در بیست و هشتم (به وقت محلی) مناظر جامو ، جامو و کشمیر ، شمال غربی هند ، در میان شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19). 20/12/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار کیم هی کیونگ = طبق نتایج یک مطالعه ، در پایتخت هند ، دهلی نو ، احتمال ایجاد ایمنی گروهی در برابر عفونت ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) جدید وجود دارد.

بر اساس گزارشی از مینت در هند در تاریخ بیست و ششم ، یک مطالعه سرم اخیر توسط مقامات دهلی نو بر روی 25000 نفر از ساکنان نشان داد که 50-60٪ از شرکت کنندگان در مطالعه دارای آنتی بادی برای کرونا هستند.

کل جمعیت دهلی نو که از 11 منطقه تشکیل شده است ، حدود 20 میلیون نفر است.

یک منبع گفت: “آنتی بادی کرونا 19 در 50-60٪ پاسخ دهندگان در یک منطقه یافت می شود” و “دهلی نو در حال حرکت به سمت تشکیل مصونیت جمعی است.”

متخصصان بر این باورند که اگر مشخص شود که 50 تا 60 درصد نمونه ها آنتی بادی در سرم دارند ، ایمنی جمعیت تشکیل می شود.

مصونیت جمعیت به شرایطی گفته می شود که در آن افراد فاقد مصونیت با تأخیر یا توقف گسترش بیماریهای عفونی ، هنگامی که اکثریت جمعیت در برابر بیماریهای عفونی ایمن هستند ، از حمایت غیرمستقیم برخوردار می شوند.

این پنجمین تحقیق سرم کرونر است که در دهلی نو انجام شده است ، اما مقامات رسمی اعلام نکرده اند.

اولین مطالعه سرمی ، که توسط مقامات دهلی نو با مراکز ملی کنترل بیماری (NCDC) از 27 ژوئن تا 10 ژوئیه انجام شد ، بر روی 21387 نفر انجام شد که حدود 23٪ آنها در معرض ویروس کرونا 19 بودند.

تحقیقات دوم در ماه آگوست انجام شد و آنتی بادی ها در 29.1٪ یافت شدند. پس از بررسی در سپتامبر و اکتبر ، این ارقام به ترتیب 25.1 و 25.5 درصد است.

در دهلی نو ، 185 مورد تایید شده جدید در روز 24 ام تأیید شد. این سومین بار است که در ژانویه روزانه کمتر از 200 مورد جدید در دهلی نو اتفاق می افتد.

وزیر بهداشت دهلی ، ساتیندار جاین اخیراً گفت که گسترش COVID-19 در این شهر تحت کنترل است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *