[ad_1]

تولید واکسن فایزر از آوریل

پیوند_انتخابی
[애스펀=AP/뉴시스] در 21 دسامبر سال 2020 ، واکسن مودنا در ایالات متحده آغاز شد و دو روز بعد ، کادر پزشکی در یک مرکز بهداشت عمومی در یک شهر کلرادو یک بطری واکسن مودنا را در دست داشتند. 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] گزارشگر Kim Ye Jin = انتظار می رود واکسن جدیدی علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ماه آینده توسط شرکت دارویی آمریکا Modena در فرانسه تولید شود. انتظار می رود این کمک کند تاخیر در تحویل واکسن ها برطرف شود.

به گزارش France24 در تاریخ سوم (به وقت محلی) ، آژانس AFP ، اگنس پانییر لوناچره ، وزیر صنعت ، وزارت دارایی و اقتصاد ، در مصاحبه با رادیو RTL اعلام کرد که تولید واکسن مودنا در فرانسه در ماه مارس آغاز می شود.

واکسن COVID-19 که توسط شرکت دارویی Pfizer آمریکا و Bio & Tech آلمان تولید شده است نیز اعلام کرد که تولید آن در فرانسه در ماه آوریل آغاز می شود.

علاوه بر این ، شرکت دارویی آلمان Curebag گفت که این واکسن پس از تأیید می تواند از ماه مه در فرانسه تولید شود.

وزیر امور خارجه ژان ایو لودرین همچنین در مصاحبه با رادیو اروپا 1 به احتمال استفاده از واکسن روسی Sputnik V اشاره کرد.

وی توضیح داد که اگر اسپوتنیک V مطابق با استانداردهای اروپا باشد و مورد تأیید قرار گیرد ، می تواند در فرانسه نیز واکسینه شود.

اوایل روز دوم ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه در مصاحبه مستقیم با تلویزیون TF1 گفت: “تولید واکسن کرونا 19 از اواخر فوریه تا اوایل مارس در فرانسه آغاز می شود. در مجموع چهار مرکز تولید ایجاد می شود.”

واکسیناسیون در اروپا آغاز شده است ، اما به دلیل کمبودها ، تجهیزات به راحتی کار نمی کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.