[ad_1]

بسته شدن مرزها در خارج از اتحادیه اروپا ، مگر در موارد اجباری که از 31 آغاز می شود

پیوند_انتخابی
[파리=AP/뉴시스]افرادی که واکسن جدید ویروس کرونا (Corona 19) را از Pfizer-Bioentech دریافت کرده بودند ، در هجدهم در پاریس درگذشتند. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = فرانسه تصمیم گرفته است مرزهای خود را با کشورهای غیر اتحادیه اروپا ببندد تا از گسترش آلودگی جدید ویروس کرونا جلوگیری کند (کرونا 19).

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، ژان کاستکس ، نخست وزیر فرانسه ، در بیست و نهم (به وقت محلی) یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و این سیاست را اعلام کرد. این اقدام از سی و یکم به اجرا در خواهد آمد و ورود و خروج از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به جز جنبش اصلی ممنوع است.

در داخل کشور ، این یک سیاست بستن مرکز خرید و تقویت کنترل پلیس برای افرادی است که منع تردد در شب را نقض می کنند. با این حال ، آنها برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 از محاصره کامل دور شدند.

نخست وزیر کاستکس گفت: “چند روز آینده زمان مهمی خواهد بود (برای جلوگیری از گسترش کرونا 19).”

طبق نقشه توزیع کرونا 19 در دانشگاه جان هاپکینز ، در حال حاضر 312،600 مورد تایید شده در فرانسه وجود دارد. تعداد کل کشته شدگان 77700 نفر است.

پیش از این ، گابریل آتال ، سخنگوی دولت فرانسه در مصاحبه ای در تاریخ 27th گفت که از هر 10 مورد اخیر کرونا 19 در فرانسه ، یک مورد ویروس جهش یافته از انگلیس است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.