[ad_1]

وزیر بهداشت “ما باید اقدامات بیشتری انجام دهیم”

پیوند_انتخابی
[파리=AP/뉴시스] واکسن جدید ویروس کرونا برای Pfizer-Bioentech (Corona 19) در پاریس ، فرانسه در هجدهم (به وقت محلی) درگذشت. 2021.01.24.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = وزیر بهداشت فرانسه الیویه پران اعلام کرد که اگر گسترش عفونت ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) فروکش نکند ، محاصره سوم می تواند آغاز شود.

به گزارش آسوشیتدپرس در تاریخ 23 (به وقت محلی) ، وزیر بران در مصاحبه با روزنامه فرانسوی لو پاریسیان چنین اظهاراتی را بیان کرد.

وزیر بیرنگ گفت: “اگر جهش کرونا 19 در همه جا پخش شود ، باید اقدامات دیگری را انجام دهیم.” این بسته شدن نامیده می شود. ما باید در را ببندیم.

یک مقام در دفتر رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون گفت: “همه چیز ممکن است.” با این حال ، وی افزود که او بررسی خواهد کرد که آیا ساعت ملی در هفته آینده مثر است یا خیر و تصمیم قطعی خواهد گرفت.

در حال حاضر فرانسه از ساعت 6 عصر تا 6 صبح ممنوعیت رفت و آمد است. علاوه بر این ، بسیاری از اماکن عمومی مانند رستوران ها و مکان های گردشگری از ماه اکتبر بسته شده اند. با این حال ، حادثه کرونا 19 هیچ نشانه ای از حقیقت را نشان نداد.

از آن روز به بعد ، فرانسه از افرادی كه با هواپیما یا قایق از دیگر كشورهای اتحادیه اروپا (EU) وارد این كشور شده اند خواست كه نتایج منفی آزمایش كرونا 19 را ارائه دهند.

طبق آمار دانشگاه جان هاپکینز ، تاج تجمعی 19 مورد تأیید و مرده در فرانسه به ترتیب 3.93.3723 و 73.018 است. از 23 ام ، تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر به ترتیب 23924 و 230 مورد بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *