[ad_1]

وزیر بهداشت “70 میلیون نفر تا ماه آگوست در دسترس خواهند بود”
ضعف اولیه نشان داد … 1.02٪ واکسیناسیون در هر 100 نفر
استفاده از ماسک طبی به جای حوله توصیه می شود

پیوند_انتخابی
[오르세=AP/뉴시스]رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون در 21 ام (به وقت محلی) از دانشگاه اورسی بازدید کرد. 2021.1.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار جی-یی لی = دولت فرانسه اعلام کرده است که قصد دارد تا ماه آگوست با واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) ملت را واکسینه کند.

به گزارش فرانس 24 و خبرگزاری فرانسه ، اولیویه بران وزیر بهداشت فرانسه در مصاحبه با تلویزیون TF1 در 21 (به وقت محلی) توضیح داد که انتظار می رود 1.3 میلیون تا 1.4 میلیون نفر بتوانند تا پایان ماه جاری واکسینه شوند.

وی گفت: 4 میلیون در پایان فوریه ، 9 میلیون در مارس ، 20 میلیون در پایان آوریل ، 30 میلیون در پایان ماه مه ، 43 میلیون در پایان ماه ژوئن ، 43 میلیون در پایان ماه ژوئن ، 57 میلیون در پایان ژوئیه ، 70 میلیون كه می توانند در پایان ماه اوت کل جمعیت فرانسه نامیده می شود. “این امکان پذیر خواهد بود.”

وزیر بیرنگ تأکید کرد که بزرگسالان 75 سال به بالا واکسیناسیون را قبل از پایان ماه مارس انجام می دهند.

اتحادیه اروپا (EU) واکسیناسیون علیه Pfizer Bioentech را در اواخر ماه گذشته آغاز کرد. Modena نیز در اوایل ماه جاری راه اندازی شد و انتظار می رود AstraZeneca به زودی تصویب شود.

در فرانسه ، واکسیناسیون اولیه به دلیل آماده سازی ضعیف و افکار عمومی ضعیف در مورد واکسن به تأخیر افتاده است ، اما به تدریج سرعت می گیرد.

طبق آمار دنیای ما در داده ها ، یک شبکه جهانی تحقیقات آماری ، میزان واکسیناسیون کرونر 19 از هر 100 نفر در فرانسه 1.02٪ در 20 روز است. هنوز هم کندتر از سایر کشورهایی است که همزمان واکسیناسیون را شروع کرده اند.

میزان واکسیناسیون اروپا 8.01٪ در انگلستان ، 3.21٪ در دانمارک ، 2.47٪ در ایرلند ، 2.36٪ در اسپانیا ، 2.31٪ در اسلوونی ، 2.12٪ در ایتالیا و 1.67 است ٪ در آلمان.

وزیر بیرنگ گفت که اگر روند گسترش کرونا 19 رو به زوال باشد ، می توان اقدامات اضافی را در هر زمان انجام داد. آنها همچنین توصیه کردند که به جای ماسک پارچه ای از ماسک طبی استفاده کنید.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.