[ad_1]

نتایج تجزیه و تحلیل مورد از 11 نوامبر ، موسسه ملی بهداشت ، یونان

پیوند_انتخابی
[아테네=AP/뉴시스]در روز 27 (به وقت محلی) ، مردی از کلیسای ارتدکس شرقی در یونان در بیمارستان Evangelismos در آتن ، یونان علیه کرونا 19 واکسینه شد. 20/12/28

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = م Healthسسات بهداشت ملی یونان در 24 ام (به وقت محلی) اعلام كرد كه در مجموع 32 مورد ویروس جهش یافته در نتیجه تجزیه و تحلیل موارد ویروس COVID-19 جهش یافته از 11 نوامبر گذشته تأیید شده است سال

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ارسال شده از طریق ایمیل از سوی مitسسات ملی بهداشت ، اولین عفونت در یونان با ویروس جهش یافته ، که برای اولین بار در انگلستان کشف شد ، برای اولین بار در یک نمونه جمع آوری شده در 23 دسامبر انجام شد.

کارشناسان اپیدمیولوژی در یونان 235 نمونه جمع آوری شده از 11 نوامبر تا 18 ژانویه امسال را تجزیه و تحلیل کرده اند.

سرویس بهداشت ملی اعلام کرده است که آنها در پست های مهاجرت از خارج از کشور و در تماس با بیماران مثبت مثبت آلوده شده اند.

یونان در 7 نوامبر سال گذشته برای جلوگیری از تاج 19 محاصره ملی اعمال کرد. علاوه بر این ، دولت یونان در تاریخ 22 اعلام کرد که محاصره را تا اول فوریه تمدید می کند. این اقدامی برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 تا بیماری همه گیر دوم است.

دولت یونان اعلام کرد از زمان اولین مورد تأیید کرونا 19 در 28 فوریه سال گذشته ، در مجموع 151،980 نفر در این کشور وجود داشتند که از جمله 334 مورد تأیید شده جدید در 24 ام است.

تعداد مرگ در روز 24 نفر است و تعداد کل مرگ تاکنون 5646 نفر است.

کرونا 19 در حال حاضر در سراسر جهان بیداد می کند و برخی از کشورها از جمله یونان واکسن مصوب کرونا 19 را قبلاً واکسینه می کنند.

در حال حاضر ، 237 نامزد واکسن در سراسر جهان در حال تولید هستند که 64 نفر از آنها وارد آزمایشات بالینی شده اند. بر اساس آخرین گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تاریخ 22 ، کشورهای تولید کننده واکسن آلمان ، چین ، روسیه ، انگلستان و ایالات متحده هستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *