[ad_1]

درگیری مهاجران هندوراسی با ارتش و پلیس در گواتمالا
Caravancer Corona 19 یکی پس از دیگری تأیید می شود … مراقبت های پزشکی فوری
مکزیک همچنین “در برابر روند مهاجرت غیرقانونی ، مرزهای خود را تقویت می کند

پیوند_انتخابی
[바도온도=AP/뉴시스]در هفدهم (به وقت محلی) ، مهاجران هندوراسی که می خواستند از دمای گواتمالا بارو به مرز ایالات متحده بروند با پلیس گواتمالا برخورد کردند که بزرگراه ها را مسدود کرد. پلیس و نیروهای گواتمالا با شلیک گاز اشک آور و ضرب و شتم خفاش ها در جاده های مسدود شده ، مهاجران هندوراسی را رهگیری کرده اند. مقامات گواتمالا تخمین می زنند که حدود 9000 مهاجر از هندوراس که می خواهند از مرز ایالات متحده عبور کنند ، به گواتمالا آمده اند. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = کاروان آمریکای لاتین که رویای “رویای آمریکایی” را در سر می پروراند دوباره شروع به کار کرده است. امید است که رئیس جمهور منتخب آمریکا ، بایدن سیاست دولت دونالد ترامپ در زمینه مهار مهاجران را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

آسوشیتدپرس گزارش داد که موکب 3 هزار مهاجر در کاروانهایی که هندوراس را ترک می کردند فقط در یک روز در وادوهوندو ، مرز گواتمالا در هجدهم (به وقت محلی) با ارتش و پلیس درگیر شدند. این ورودی شیکیمولا ، شهری در جنوب غربی گواتمالا است و سپس به پایتخت گواتمالا صعود می کند.

پلیس نظامی گواتمالا برای جلوگیری از حرکت کاروان ، موانع راه اندازی کرد و گازهای اشک آور و خفاش های ضد شورش را بسیج کرد. صبح روز گذشته ، درگیری فیزیکی بین ارتش و پلیس با بیش از 100 مهاجر در تلاش برای عبور از حصار بود.

آسوشیتدپرس گزارش داد که در میان مهاجرانی که تحت تأثیر باشگاه ها قرار دارند ، افراد آسیب دیده همچنان ادامه دارند. یک مرد با یک باند روی سرش شکایت کرد ، “ما برادران آمریکای مرکزی و جنوبی هستیم. ما نمی خواهیم مشکلی ایجاد کنیم. ما فقط سعی می کنیم از اینجا (برای رفتن به آمریکا) خارج شویم.”

گواتمالا نیز در موقعیت دشواری قرار دارد.

مقامات گواتمالایی گفتند: “شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) که از نوامبر سال گذشته آغاز شد و خسارات ناشی از طوفان اقتصاد آمریکای لاتین را به شدت تحت تأثیر قرار داده و خشونت سازمان یافته را تشدید کرده است.” 7000 تا 8000 نفر وارد گواتمالا شده اند. ”

کابینه ریاست جمهوری گواتمالا در پاسخ گفت: “تحرکات غیرقانونی جمعی تحمل نمی شود” و “ما با کشورهای همسایه در حال حل مشکل کاروان هستیم.”

پیوند_انتخابی
[바도온도=AP/뉴시스]در هفدهم (به وقت محلی) ، مهاجرانی از هندوراس که می خواستند از دمای بارو گواتمالا به مرزهای ایالات متحده برسند ، پس از درگیری با یک سرباز گواتمالایی دستگیر شدند. پلیس و نیروهای گواتمالا با شلیک گاز اشک آور و ضرب و شتم خفاش ها در جاده های مسدود شده ، مهاجران هندوراسی را رهگیری کرده اند. مقامات گواتمالا تخمین می زنند که حدود 9000 مهاجر از هندوراس که می خواهند از مرز ایالات متحده عبور کنند به گواتمالا آمده اند. 2021.01.18.

کسانی که در آن روز به گواتمالا رسیدند به عنوان تعداد افرادی که در روز پانزدهم در سن پدرو سولا در هندوراس جمع شدند و با هم رفتند مشخص شد. دولت گواتمالا گفته است كه حدود 1000 مهاجر در پاسخ به پاسخ شدید ارتش و پلیس به هندوراس بازگشتند.

همچنین این ترس وجود دارد که کرونا 19 در کنار مهاجران گسترش یابد. نیمی از کاروانها نقاب داشتند. فاصله اجتماعی به قدری نزدیک شده است که امکان تأمین آن وجود ندارد و بهداشت نیز نامناسب است.

مقامات گواتمالا می گویند 12 مرد و 9 زن در نتیجه آزمایش کرونا 19 در مورد مهاجران شکایت از علائم تأیید شده اند.

گواتمالا از خارجی ها گواهی صوتی کرونا 19 می خواهد ، اما هیچ یک از کاروان ها آن را نیاورده اند.

مکزیک ، همسایه گواتمالا ، نیز نتوانست تنش ها را کاهش دهد. وزارت امور خارجه مکزیک در تاریخ شانزدهم بیانیه ای صادر کرد و گفت: “ما برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 (به دلیل مهاجران) تمام تلاش خود را خواهیم کرد. ما بر روی مهاجرت منظم و قانونی تمرکز خواهیم کرد. ما مخالف هر نوع مهاجرت غیرقانونی هستیم. ” من کردم.

مکزیک برای جلوگیری از راهپیمایی مهاجران هندوراس ، امنیت در مرز با گواتمالا را افزایش داده است.

این کاروان آزمایشی برای پاسخ مهاجرتی دولت بایدن قبل از روی کار آمدن در 20 ام است ، اما رسانه های بزرگ آمریکایی گزارش دادند.

فاکس نیوز هجوم مهاجران از دولت ترامپ را اعلام کرد که بایدن دامنه حمایت از برنامه تعویق اخراج دیپورت (DACA) را افزایش می دهد و تعداد پناهندگان مجاز در سال را از 15000،000،000 به 125،000 فعلی افزایش می دهد. که سیاست بازدارندگی معکوس شود.

در همان زمان ، وی تأکید کرد که وعده بایدن مهاجران آمریکای لاتین را تشویق می کند.

در مصاحبه ای با NBC News ، یک مقام کمیته انتقال بایدن گفت: “مهم است که بدانیم مهاجران نمی توانند بلافاصله وارد ایالات متحده شوند.” ما قصد داریم ابتدا ثبت نام را پردازش کنیم. “

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *