[ad_1]

“سپرده پاسخ Corona 19 همچنان در حال افزایش است”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = نیكی شیمبون در سیزدهم گزارش كرد كه عرضه پول (Money Talk) در دسامبر 2010 ، كه روند اقتصادی ژاپن را منعكس می كند ، 7.6٪ از ماه مشابه سال قبل به 148 افزایش یافته است ، 85 تریلیون ین (حدود 1.5661 تریلیون ین).

رسانه ها گزارش دادند که متوسط ​​موجودی ماهانه M3 (پول نقد + ارز سپرده بانکی) ، یکی از شاخص های پولی نماینده ، با استناد به آمار شکسته شدن منتشر شده توسط بانک ژاپن در طول روز ، به بالاترین سطح رسید.

هنگامی که نرخ افزایش به دو رقم اعشار گسترش یافت ، آن 7.63٪ ، کمی بیش از 7.59٪ در ماه نوامبر بود.

به دنبال آلودگی جدید به ویروس کرونا (کرونا 19) ، شرکت ها وجوهی را تضمین و انباشته اند و سپرده های شخصی به دلیل کنترل مصرف همچنان در حال افزایش است.

میانگین مانده ماهانه ارزهای سپرده M3 به 821 تریلیون ین رسید که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 15.0 درصد افزایش داشته است. این تعادل بزرگترین تعادل از ابتدای آمار است.

این واحد پولی به 11102 تریلیون ین افزایش یافت که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 5.7 درصد رشد داشت. اگرچه نرخ رشد نسبت به ماه قبل کند شده است ، اما به بالاترین رکورد رسیده است. فروش سی دی 8.8 درصد افزایش یافت و به 32.4 تریلیون ین رسید.

به استثنای یوچو (بانک های پس انداز پستی) از M3 ، M2 1137 تریلیون ین بود که 9.2 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل رشد داشت ، که بالاترین میزان رشد و تعادل است.

علاوه بر این ، “نقدینگی گسترده” که ترکیبی از دارایی های مالی نسبتاً نزدیک به ارزی مانند M3 و اعتماد به نفس سرمایه گذاری است ، رکورددار 1933 تریلیون ین است که 5.4 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش دارد. سال

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *