[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در سیزدهم سیزدهم نشست خبری در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار کرد. 2021.01.16

[서울=뉴시스] گزارشگر لی جائه وو = همزمان با شیوع سریع عفونت ویروس کرونا در ژاپن ، میزان تایید کابینه یوشی هیده سوگا کاهش می یابد.

در یک نظرسنجی که توسط Mainichi Shimbun همراه با مرکز اجتماعی و تحقیقات در شانزدهم از طریق تلفن برای مردان و زنان 18 ساله و بالاتر در ژاپن انجام شد ، میزان تایید کابینه Suga 33٪ بود ، که 7٪ p از نظرسنجی است ، در دوازدهمین ماه ماه گذشته برگزار شد. از سوی دیگر ، 57 درصد پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از کابینه حمایت نمی کنند ، که این افزایش 8 درصدی برای مدت مشابه است.

ماینیچی گفت که میزان تایید ، که بلافاصله پس از اجرایی شدن رژیم سوگا در سپتامبر گذشته 64 درصد بود ، از نظرسنجی قبلی به شدت کاهش یافته است.

هنگامی که دولت برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 وضعیت اضطراری اعلام کرد ، 71٪ پاسخ دهندگان گفتند که خیلی دیر است. فقط 18٪ گفته اند كه “مناسب” است ، 7٪ گفته اند كه ضروري نيست و 5٪ نيز “نمي دانم”. دولت ژاپن برای 11 دولت محلی وضعیت اضطراری اعلام کرده و نسبت به گسترش هدف منفی است.

تصویب تمدید ملی اعلامیه اضطراری اندکی پیش بود. 50٪ از پاسخ دهندگان گفتند که باید در سراسر کشور گسترش یابند و 42٪ گفتند که نیازی به گسترش در سراسر کشور نیست.

در مورد مخالفت کابینه Suga COVID-19 ، 66٪ از پاسخ دهندگان ارزیابی منفی دادند. این افزایش 4 درصدی نسبت به ماه قبل است. از طرف دیگر ، ارزیابی مثبت 15٪ است که برای مدت مشابه 1٪ p است.

اگرچه نخست وزیر سوگا می خواست بیش از 70 درصد از بیرون رفتن و کار از راه دور خودداری کند ، پاسخ هایی نیز وجود داشت که به مردم تحویل داده نشده است. 80٪ پاسخ دهندگان اظهار داشتند که “پیام نخست وزیر در دسترس عموم قرار نمی گیرد”. فقط 19 درصد پاسخ دهندگان گفتند که تحویل داده شده است.

در همین حال ، میزان تایید LDP مدیریت 28٪ بود که 5٪ نسبت به ماه قبل افزایش داشت. این نظرسنجی از طریق ترکیبی از پیام های متنی تلفن های همراه و پاسخ دادن به س questionsالات پاسخ داده شده توسط تلفن ثابت انجام شده است. پاسخ های معتبر 711 تلفن همراه و 368 تلفن ثابت بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *