[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده پس از تصویب لایحه استیضاح مجلس نمایندگان در سیزدهم (به وقت محلی) در یک پیام ویدیویی تأکید کرد که “به وضوح خشونت دیده شده در هفته گذشته را محکوم کرد”. (عکس = کانال صحیح YouTube “Lightside Broadcasting Network” را ضبط کنید) 2021.01.14.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جه جونگ = هر پنج وکیل پس از روند استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در مجلس سنا ، پخش برنامه های CNN و سایر گزارش ها در 31 (به وقت محلی) استعفا دادند

در طول روز رسانه ها به نقل از منابع مرتبط نوشتند که پنج وکیلی که در جلسه استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ ، که از 9 فوریه آغاز شد ، تصمیم به تشکیل تیم دفاعی گرفتند ، استعفا دادند.

طبق منابع مرتبط ، وكلاى بوچ بوورز و دبرا باربیر كه انتظار می رود گروه دفاع را رهبری كنند ، پس از مشورت تصمیم گرفتند آنجا را ترك كنند.

منابع دیگر ادعا می کنند که جوشوا هوارد ، که بعداً به این گروه پیوست ، نیز آنجا را ترک کرد و جانی گایزر و گرگ هریس ، نزدیک به باربی ، نیز استعفا دادند.

منابع آگاه از عزیمت این وکلا با CNN مخالف هستند و می خواهند CNN بر این واقعیت متمرکز شود که استیضاح پس از بازنشستگی رئیس جمهور خلاف قانون اساسی است ، اما رئیس جمهور سابق ترامپ از پذیرش آن خودداری کرد و خواستار دفاع در انتخابات ریاست جمهوری شد. وی گفت آنچه دیده شد پس زمینه است.

این منبع همچنین توضیح داد که رئیس جمهور سابق ترامپ حق الزحمه وکلا را پیش پرداخت نکرده و قرارداد را امضا نکرده و این امر الهام بخش استعفای این گروه بود.

جیسون میلر ، مشاور در اردوگاه ترامپ ، به CNN گفت: “استیضاح رئیس جمهور پس از بازنشستگی برای دموکرات ها کاملاً غیرقانونی است.”

میلر گفت که بلافاصله در مورد انتصاب وکلا تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد. فاکس نیوز پیش بینی می کند که در اوایل فوریه گروه جدیدی از وکلا تشکیل شود.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *