[ad_1]

در بیست و هشتم ، خلاصه ای از ویدیو در مورد نتایج نشست سالانه مأموریت صندوق بین المللی پول
“سطح مناسب کارایی و پایداری”
“ما از تلاش ها برای اطمینان از ثبات طولانی مدت بر اساس قوانین استقبال می کنیم”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]در تاریخ 27 ، معاون نخست وزیر Hong Namki و وزیر استراتژی و دارایی با آندریاس بائر ، رئیس مأموریت صندوق بین المللی پول کره (IMF) ، در مورد نتایج مشاوره های سالانه با صندوق بین المللی پول در مجتمع دولت سئول در Jongno-gu مصاحبه کردند ، سئول (عکس = با مجوز از وزارت استراتژی و دارایی) 2021.01.27. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Oh Jong-taek Park Young-ju = صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) اظهار داشت که حدود 60٪ نسبت بدهی ملی کشور بر اساس تولید ناخالص داخلی (GDP) سطح مناسبی است.

آندریاس بائر ، رئیس مأموریت صندوق بین المللی پول (معاون مدیر دفتر آسیا و اقیانوسیه) ، در جلسه توجیهی نتایج مشاوره سالانه صندوق بین المللی پول برای سال 2021 ، که در تاریخ 28th برگزار شد ، گفت. به نظر می رسد ، “او گفت.

بائر گفت: “هیچ سطح بدهی وجود ندارد که به راحتی و در سطح بهینه تعیین شود ، نه تنها در کره ، بلکه در همه کشورها.” – هنگام ارزیابی سطح بدهی ، باید تأثیر وام ها ، هزینه ها و توانایی بازپرداخت بدهی را در نظر بگیرید. “او توضیح داد.

وی افزود: در این راستا میزان بدهی قابل توصیه در محدوده خاصی است. “اگر سطح درآمد و سایر عوامل در هر کشور را در نظر بگیرید ، ممکن است متفاوت باشد.”

در اکتبر سال گذشته ، دولت طرحی را برای معرفی قوانین مالی حاکم بر تأمین مالی براساس 60٪ نسبت بدهی ملی به تولید ناخالص داخلی و 3٪ نسبت کسری مالی یکپارچه اعلام کرد.

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스]خبرنگار کانگ جونگمینگ = معاون نخست وزیر هونگ نام کی و وزیر استراتژی و دارایی طرحی را برای معرفی قوانین مالی کره در مجتمع دولت سجونگ بعد از ظهر روز 5 ارائه می دهند. 2020.10.05 [email protected]

صندوق بین المللی پول همچنین در مورد لزوم معرفی قوانین مالی که دولت به عنوان یک طرح مدیریت مالی از میان مدت تا بلند مدت ترویج می کند ، موضع گیری مثبت نشان داد.

بائر گفت: “من فکر می کنم سیاست مالی می تواند نقش خوبی در حمایت از بهبود اقتصادی در فضای اقتصادی فعلی داشته باشد ، زیرا سیاست مالی کره می تواند تأثیر زیادی در شرایطی داشته باشد که بدهی دولت نسبتاً کم است.”

“در دراز مدت ، مشکل پیری می تواند عامل فشار بر تراز مالی باشد و می تواند به عنوان فشاری برای افزایش بدهی دولت عمل کند ، بنابراین امکان بررسی اقدامات برای حفظ سطح مالی پایدار وجود دارد.” “ما استقبال می کنیم و از تلاش های دولت کره برای اطمینان از ثبات مالی طولانی مدت تحت پوشش کره حمایت کنید. “

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *