[ad_1]

گزارش چشم انداز اقتصادی جهان ، منتشر شده در تاریخ 26 … 0.2٪ ↑ از اکتبر گذشته
رتبه اول از 11 کشور با نرخ رشد ترکیبی 20 تا 21 … تأثیر منفی را به حداقل برسانید
خوشبین در مورد بهبودی قبل از ویروس کرونا با ایالات متحده … پاسخ سیاست و قرنطینه K
رشد 5.5 درصدی در اقتصاد جهانی … “منفی به عنوان پخش مجدد تاج و تأخیر در واکسن”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]خبرنگار کیم سون وونگ = شهروندان برای کار در تقاطع Sejong-ro در جونگنو-گو ، سئول ، در روز دوم سال نو در سال 2020 هجوم می آورند. 2020.01.02. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Oh Yong-taek = صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) نرخ رشد اقتصادی کره را در سال جاری به 3.1 درصد نسبت به سه ماه قبل افزایش داده است. خوش بینانه است که از شوک عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) که سال گذشته به اقتصاد جهانی وارد شد ، بهبود یابد و امسال تا قبل از بحران بهبود یابد.

در گزارش چشم انداز اقتصاد جهانی بیست و ششم (به وقت کره) ، صندوق بین المللی پول نرخ رشد اقتصادی کره را به تولید ناخالص داخلی برای سال جاری (تولید ناخالص داخلی) 3.1 درصد پیش بینی کرده است. این 0.2 درصد (p) بیشتر از پیش بینی منتشر شده در ماه اکتبر است.

سال گذشته ، این گزارش به دلیل تأثیر عفونت ویروس کرونا ، رشد اقتصادی -1.1٪ را ثبت کرده است (کرونا 19). در همان روز ، این نرخ با نرخ رشد اقتصادی سالانه -1.0٪ بانک کره در سال گذشته متفاوت بود ، اما نسبت به سه ماه قبل 0.8٪ افزایش داشت.

وزارت استراتژی و دارایی توضیح داد: “در این گزارش ، نرخ رشد در سال 2020 در میان 11 کشور پیشرفته که چشم انداز رشد آنها نشان داده شده ، بالاترین است. این بدان معنی است که تأثیر منفی کرونا 19 بر اقتصاد واقعی به حداقل می رسد. “

به دلیل شوک کرونا 19 ، نرخ رشد اقتصادی کشورهای بزرگی مانند ایالات متحده -3.4، ، ژاپن -5.1، ، آلمان -5.4، ، فرانسه -9.0، ، ایتالیا -9.2، ، اسپانیا -11.1 significantly به طور قابل توجهی کاهش یافته است .

به ویژه ، با توجه به نرخ رشد ترکیبی سال گذشته و امسال ، کره با 2.0 درصد در بالاترین میزان در میان 11 کشور توسعه یافته اعلام شده است. نرخ رشد ترکیبی کشورهای اصلی ▲ ایالات متحده آمریکا 1.5٪ ، ژاپن -2.2٪ ، آلمان -2.1٪ ، فرانسه -4.0٪ ، ایتالیا -6.5٪ ، اسپانیا -5.9٪ بود.

با توجه به تولید ناخالص داخلی واقعی برای سال 2019 قبل از بحران کرونا 19 در “100” ، کره (102.0) و ایالات متحده (101.5) انتظار می رود امسال به سطح قبل از کرونا 19 خود برسند. که اقتصاد واقعی نیز در حال بهبود است. در کره بالاترین باشد

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] در تاریخ بیست و ششم (به وقت کره) ، صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) پیش بینی خود از نرخ رشد اقتصادی امسال را با 0.3 واحد درصد نسبت به ماه اکتبر افزایش داد و پیش بینی کرد که 5.5 درصد باشد. پیش بینی می شود نرخ رشد کره 3.1 درصد باشد که 0.2 درصد افزایش دارد. (گرافیک = خبرنگار Jinwoo Jeon) [email protected]

اگرچه حادثه تاج 19 ، که اقتصاد جهانی را سال گذشته شوکه کرد ، در حال حاضر در جریان است ، وی از واکنش سیاسی فعال دولت کره و قرنطینه K تمجید کرد.

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که اقتصاد جهانی امسال به دلیل گسترش واکسن ها و روش های درمانی ، حرکت بهبود اقتصادی در سه ماهه دوم را تقویت خواهد کرد. بر این اساس ، ما نرخ رشد اقتصاد جهانی را 5.5 درصد در سال جاری تنظیم کردیم که 0.3 درصد بیشتر از اکتبر گذشته (5.2 درصد) است.

در مورد کشورهای پیشرفته ، پیش بینی 0.4٪ به 4.3٪ افزایش می یابد و در کشورهای در حال توسعه و در حال توسعه پیش بینی 0.3٪ به 6.3٪ افزایش می یابد. از آنجایی که انتظار می رود کشورهای پیشرفته در تابستان امسال پشتیبانی سیاسی قوی و واکسن های گسترده ای را ارائه دهند ، ▲ 5.1 ▲ ایالات متحده ، ژاپن 3.1، ، انگلستان 4.5، ، آلمان 3.5، ، فرانسه 5.5، ، ایتالیا 3.0، و غیره کشورهای در حال توسعه مدل های مختلف بهبود اقتصادی توسط کشورها را دارند ، اما نشان دهنده نرخ رشد بالای چین (8.1٪) و رشد هند (8.8٪ → 11.5٪) است.

صندوق بین المللی پول تحلیل می کند که “اقدامات محرکه اضافی مانند ایالات متحده و ژاپن در پایان سال گذشته نیز از عوامل مثبت برای چشم انداز این و سال آینده هستند ، اما عوامل منفی مانند گسترش مجدد و محدود کردن تاج و تاخیر در واکسن ها هنوز وجود دارد.”

گسترش مجدد تاج 19 ، تقویت اقدامات محدودكننده ، تأخیر در انتشار واكسن ها ، ناآرامی های اجتماعی شدید ، توقف شتابزده حمایت سیاسی و كوچك شدن اوضاع مالی به عنوان عوامل منفی نمایندگی ذکر شد.

وی همچنین تأکید کرد که حمایت سیاسی باید ادامه یابد تا فعالیت اقتصادی به حالت عادی برگردد. وی گفت که تأمین منابع مالی در بخش بهداشت و تقویت همکاری های بین المللی ضروری است تا همه کشورها با واکسیناسیون تداخل نکنند.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) پیشنهاد می کند که “با عادی سازی فعالیت اقتصادی و غلبه بر نابرابری با توان بخشی بیکاران برای بهبود اقتصادی ، تقویت شبکه تأمین اجتماعی و گسترش امنیت اجتماعی ، حمایت سیاسی از قربانیان باید حفظ و کاهش یابد. “

“اگر بدهی ملی ناپایدار باشد ، ما اولویت را برای غلبه بر آسیب ناشی از COVID-19 ، مانند کاهش سرعت بهبود بهره وری ، تعمیق نابرابری ، انباشت کند منابع انسانی و تعمیق فقر و بازسازی بدهی از طریق سیستم اصلی ، توافق شده توسط 20 کشور اصلی (G20). “نیاز دارد”.

از سوی دیگر ، صندوق بین المللی پول گزارش چشم انداز اقتصادی جهان را در ماه آوریل و اکتبر هر سال و گزارش اصلاح شده را در ژانویه و ژوئیه منتشر می کند.

پیوند_انتخابی
[평택=뉴시스] گزارشگر کیم جونگ تاک = اولین واکسن جدید ویروس کرونا (کرونا 19) قرار است ماه آینده در کره معرفی شود و بعد از ظهر یک کارمند بیست و ششم از ذخیره برودتی کرونا 19 در مرکز توزیع برودتی کره در اوزونگ میون بازدید می کند پیونگتاک -سی ، گیونگی-دو. 2021.01.26.
[email protected]

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *