[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베이징=신화/뉴시스]رئیس جمهور چین شی جین پینگ از طریق سخنرانی ویژه ای در برنامه داووس مجمع جهانی اقتصاد (WEF Forum Davos) که در 25 ام برگزار شد ، بر روی عمل چند جانبه گرایی تأکید کرد. 2021.1.25.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین جونگ وون = شی جین پینگ رئیس جمهور چین تأکید کرد که “چند جانبه گرایی باید در 25” در مجمع جهانی اقتصاد (مجمع داووس WEF) انجام شود. این تفسیر به عنوان ارسال پیامی به دولت تازه تاسیس ایالات متحده ، جو بایدن ، در انتقاد از اولویت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده تفسیر می شود.

به گفته گلوبال تایمز دولتی چین ، رئیس جمهور شی در طی ویدئویی روزانه با عنوان “بیایید راه بشریت را با یک مشعل چند وجهی روشن کنیم” در جلسه برنامه داووس 25 دقیقه سخنرانی ویژه کرد و گفت ، چند وجهی است. ” تشویق به ایجاد جوامعی که توجه و عمل را حفظ کرده و در آینده بشریت مشترک هستند. ”

وی با بیان اینکه “ما باید گشوده و فراگیر باشیم و نباید دست به اقدام بسته و انحصاری بزنیم” ، گفت: جدایی و تقابل نمی تواند چالش های مشترک پیش روی بشریت را برآورده کند و تقابل بشریت را به بن بست می رساند.

وی سپس تأكید كرد ، “بشریت برای این امر هزینه زیادی پرداخته است. ما هرگز نباید این مسیر را دیگر انتخاب كنیم.”

“ما باید یک اقتصاد جهانی باز بسازیم و از سیستم تجارت چند جانبه محکم دفاع کنیم. ما باید موقعیت G20 را تقویت کنیم ، یک بستر مهم برای حاکمیت اقتصاد جهانی.”

وی تأكید كرد: “حرف آخر برای قدرت نباید باشد. همه باید از اصول پیروی كنند و پس از وضع قوانین ، همه باید از آنها پیروی كنند.”

وی همچنین تأکید کرد که دخالت در امور داخلی باید مهار شود و اختلافات باید از طریق گفتگو و همکاری برطرف شود.

وی گفت: تفاوت بین تاریخ ، فرهنگ و نهادهای اجتماعی در کشور نباید دلیلی برای تقابل باشد ، بلکه باید به یک نیروی محرک برای همکاری تبدیل شود. من باید این کار را انجام دهم “.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.