[ad_1]

کری رام از کار شی جین پینگ در نتیجه تاج 19 گزارش می دهد

پیوند_انتخابی
[홍콩=AP/뉴시스]کاری رام ، وزیر هنگ کنگ ، کنفرانس مطبوعاتی را در هشتم در هنگ کنگ برگزار می کند. وزیر رام گفت که با ظهور کرونا 19 ، این مساله باعث افزایش فاصله اجتماعی می شود ، از جمله ممنوعیت شام در شب و گسترش مناطق خرید. 20/08/2020

[베이징/신화=뉴시스] خبرنگار کیم هه کینگ = شی جین پینگ رئیس جمهور چین در تاریخ 27 ام ، وزیر اجرایی هنگ کنگ ، کاری رام گفت که هنگ کنگ تنها با تضمین اصل “هنگ کنگ میهن پرست” می تواند ثبات و امنیت را حفظ کند.

به گفته شینهوا ، شی وقتی این گزارش را از طریق ویدئویی از وزیر لام دریافت کرد ، از این تجارت بر این اصل تأکید کرد. شناخته شده است که این گزارش کاری برخلاف سالهای گذشته به دلیل عواقب عفونت ویروس کرونا ، با سوختگی انجام شد (کرونا 19).

وی گفت: هنگ کنگ سال گذشته با چالش های جدی روبرو بود ، از جمله اعتراض به قانون استرداد قاره و کرونا 19 ، اما در زمینه حفظ نظم ، مبارزه با ویروس و بازسازی اقتصاد تا حدودی پیشرفت کرده است.

“قابل ذکر است که کمیته دائمی کنگره ملی خلق پس از لازم الاجرا شدن قانون امنیت ملی هنگ کنگ و جلوگیری از خشونت و سردرگمی با اجرای مصمم قانون امنیت ملی هنگ کنگ تلاش کرده است تا هنگ کنگ را در مسیر درست قرار دهد. تحت قانون ”

وی در مورد وزیر لام گفت: “با موضع گیری قاطع در مورد موضوعات مهمی مانند امنیت ملی ، او عشق و مسئولیت عمیقی نسبت به کشورش و هنگ کنگ نشان داده است.” دولت مرکزی تصدیق کرده است که وی و دولت هنگ کنگ به تعهدات خود عمل خواهند کرد.

در همان زمان ، وی گفت كه بار دیگر ثابت كرده است كه برای تداوم اجرای یك دولت و دو سیستم (یك ایالت ، دو سیستم) ، اصل “هونگ كونگ توسط میهن پرستان” باید همیشه رعایت شود.

شی گفت که “هنگ کنگ تحت سلطه میهن پرستان” “اصول اساسی برای رفاه و ثبات هنگ کنگ و همچنین حاکمیت ملی ، منافع امنیتی و توسعه بلند مدت است.” “هنگ کنگ می تواند ثبات و امنیت طولانی مدت را حفظ کند.”

وزیر لام از علاقه و حمایت دولت مرکزی از هنگ کنگ صمیمانه تشکر کرد و پاسخ داد که تلاش خواهد کرد تا به هنگ کنگ کمک کند تا مشکلات را پشت سر بگذارد و کار را از ابتدا آغاز کند.

شی همچنین اظهار داشت که وی از شیوع چهارمین تاج 19 در هنگ کنگ “بسیار نگران است”. “دولت مرکزی تمام تلاش خود را برای حمایت کامل از هنگ کنگ در جنگ علیه تاج 19 انجام داده است و در آینده نیز ادامه خواهد داد.”

وی همچنین تأكید كرد: “كشور من همیشه یكی از حامیان هنگ كنگ بوده است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *