[ad_1]

حدود 50،000 واکسیناسیون. کمپین بزرگ از ماه فوریه

پیوند_انتخابی
[ 산티아고( 칠레)= 신화/뉴시스]در روز هفتم (به وقت محلی) ، ساکنان منتظر نوبت خود برای آزمایش در ایستگاه بازرسی کرونا 19 در منطقه سن میگوئل ، پایتخت شیلی ، سانتیاگو هستند. 2020.07.20

[산티아고( 칠레)= 신화/뉴시스] خبرنگار Cha Mi-rye = وزارت بهداشت شیلی در بیست و هفتم (به وقت محلی) گزارش داد كه تعداد موارد تائید شده تاج 19 در شیلی ، آمریكای جنوبی با 3371 مورد در روز افزایش یافته و به 70 9888 رسیده است و تعداد مرگ با 17 مورد افزایش یافته است. در روز به 18،040.

با این وجود ، انریکه پاریسیس ، وزیر بهداشت گفت که در هفته گذشته تعداد موارد جدید کرونا 19 در پنج منطقه شیلی تا حدودی کاهش یافته است.

وزارت بهداشت گفت ، وضعیت فعلی واکسیناسیون کرونا 19 در شیلی 56759 نفر است که اولین دوز واکسیناسیون را کامل کرده اند و 10315 نفر دوز دوم را تکمیل کرده اند.

دولت شیلی اعلام کرده است که در هفته اول فوریه یک کمپین ملی واکسیناسیون را آغاز می کند.

متخصصان بهداشت در شیلی گفته اند که بیماری همه گیر کرونا 19 (شیوع جهانی) در شیلی در حال حاضر در وضعیت جدی قرار دارد و محدودیت های اضافی ، پشتیبانی فوری مالی و گسترش قابل توجه آزمایش های تشخیصی Crown 19 را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، آنها اصرار دارند که ممنوعیت ترافیک بین منطقه ای باید اعمال شود و مرزها مانند ممنوعیت گردشگران خارجی مسدود شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *