[ad_1]

او واقعیت های نادرست را منتشر می کند: “من به سرقت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کمک کردم.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رودی جولیانی ، وکیل خصوصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، در تاریخ 1 ژوئیه 2020 در کاخ سفید در واشنگتن با خبرنگاران صحبت کرد. در چهارم (به وقت محلی) ، شرکت رأی دهنده فناوری ایالات متحده Smarmatic 2.7 میلیارد دلار دریافت کرد (تقریبا 3.2 تریلیون بوی بد) ) علیه فاکس نیوز و سه پخش کننده تلویزیونی ، وکلای خصوصی رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ رودی جولیانی و سیدنی پاول. در 2021.2.5

[마이애미(미 플로리다주)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = شرکت رای گیری فناوری ایالات متحده “Smarttic” در چهارم (به وقت محلی) علیه فاکس نیوز و سه اپراتور تلویزیون ، وکلای شخصی رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ رودی جولیانی و سیدنی پاول برای پرونده 2.7 میلیارد دلاری که مستلزم پرداخت 20 میلیارد است برنده شد). Smartmatic آنها را به توطئه برای انتشار ادعاهای دروغین مبنی بر کمک Smartmatic به سرقت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم کرده است.

دادخواست ارائه شده توسط Smartmatic مستقر در فلوریدا در دادگاه ایالت نیویورک در آن روز یکی از بزرگترین دعاوی افترا در ایالات متحده است. پیش از این ، یکی دیگر از شرکت های فناوری انتخابات ، Dominion Voting Systems ، ماه گذشته نیز به دلیل تلاش های بی اساس برای لغو نتایج انتخابات ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، یک دادخواست 1.3 میلیارد دلاری علیه جولیانی و پاول تشکیل داد.

برخلاف Dominion ، جایی که از این فناوری در 24 ایالت استفاده می شود ، فناوری Smartmatic محدود به شهرستان لس آنجلس است ، جایی که پشتیبانی دموکراتیک بسیار زیاد است.

طبق این شکایت ، فاکس نیوز حداقل 13 گزارش صادر کرد که به دروغ اشاره یا اشاره به اینكه Smartmatic انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را به سرقت برده است ، گزارش ها حتی پس از آنكه دادستان كل ویلیام بار گفت كه هیچ تقلب عمده ای در رای دهندگان صورت نگرفته است ، ادامه یافت.

فاکس نیوز این ادعا را رد کرده و می گوید که به گزارش های سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افتخار می کند و در دادگاه از خود دفاع خواهد کرد.

جولیانی و پاول بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.