[ad_1]

در بیست و هشتم ، خلاصه ای از ویدیو در مورد نتایج نشست سالانه مأموریت صندوق بین المللی پول

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]در تاریخ 27 ، معاون نخست وزیر Hong Namki و وزیر استراتژی و دارایی با آندریاس بائر ، رئیس مأموریت صندوق بین المللی پول کره (IMF) ، در مورد نتایج مشاوره های سالانه با صندوق بین المللی پول در مجتمع دولت سئول در Jongno-gu مصاحبه کردند ، سئول (عکس = با مجوز از وزارت استراتژی و دارایی) 2021.01.27. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Oh Jong-taek و Park Young-ju = صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) اخیراً اظهار نظر کردند که ایجاد یک شبکه ایمنی دائمی برای سیستم جبران خسارت خود اشتغالی که توسط حزب تبلیغ می شود مطلوب است. در مورد از سرگیری فروش کوتاه مدت در بورس سهام ، دولت از این حرکت حمایت کرد و گفت با توجه به وضعیت اقتصادی داخلی ، زمان از سرگیری زمان آن فرا رسیده است.

با توجه به رشد بدهی ملی پس از آلودگی ویروس کرونا (کرونا 19) ، مدیریت 60 درصد نسبت بدهی دولت به تولید ناخالص داخلی مناسب بود.

“ایجاد یک شبکه ایمنی دائمی ، مانند جبران خسارت برای کره ای ها و خوداشتغالی … در یک مطالعه عمیق مطلوب است.”

آندریاس بائر ، رئیس مأموریت صندوق بین المللی پول (معاون مدیر دفتر آسیا و اقیانوسیه) در جلسه توجیهی پس از مشاوره سالانه صندوق بین المللی پول در سال 2021 ، گفت: این باید انجام شود ”

باوئر گفت: “افراد خود اشتغالی بدیهی است قربانیان (تاج 19) شوند زیرا قسمتهای زیادی خدمات شخصی ارائه می دهند.” – همچنین باید توجه داشت که کره نسبت به سایر کشورها ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) سهم نسبتاً بیشتری از افراد خود اشتغالی دارد. “انجام دادن.

وی گفت: “وقتی تأثیر زیادی مانند کرونا 19 وجود داشت ، منطقی بود که به سراغ خود اشتغالی برویم.” “من فکر می کنم ایجاد یک شبکه ایمنی دائمی برای مشاغل آزاد مطلوب است.”

با این حال ، بوئر گفت: “از تجربه کشورهای مختلف ، درک اطلاعات مربوط به درآمد و فروش افراد خود اشتغال آسان نیست ، بنابراین استفاده از شبکه ایمنی اغلب آسان نیست.” تحقیقات عمیق مورد نیاز است برای دیدن اینکه آیا امن است. “

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] Reporter Park Mi-so = اعضای یک گروه خرده فروشی کوچک و متوسط ​​در “کنفرانس مطبوعاتی درباره نیاز به محدودیت های گروهی و جبران خسارت” که در مقابل چشمه خانه آبی در جونگنو-گو ، سئول برگزار شد ، دست به دست می شوند. 28- ما 28.01.021. [email protected]

“کره ، تثبیت بازار مالی … از سرگیری کوتاه فروش امکان پذیر است”

وی در مورد ممنوعیت فروش کوتاه در بورس اوراق بهادار ، که به طور موقت توسط کرونا 19 استفاده می شود ، اشاره کرد که زمان از سرگیری فروش کوتاه زمان با توجه به اوضاع اقتصادی کره زمان است.

ژنرال بائر گفت: “از آنجا که به نظر می رسد ثبات در بازار مالی کره از زمان تاج 19 بسیار پیشرفت کرده و اقتصاد نیز در حال بهبود است ، از سرگیری فروش کوتاه مدت امکان پذیر است.”

وی گفت: “در بازار مالی ، از فروش کوتاه به عنوان ابزاری مفید استفاده می شود ، اما در عین حال ، هنگامی که نوسان در بازار وجود دارد ، همچنین مشخص است که این منجر به افزایش و افزایش نوسان می شود.” در بسیاری از کشورها ، مواقعی وجود دارد که منع فروش کوتاه اعمال می شود. ”

پس از بی ثباتی بازار سهام پس از کرونا 19 در مارس سال گذشته و سپس تمدید آن برای شش ماه دیگر ، دولت موقتاً فروش کوتاه را به مدت شش ماه ممنوع کرد تا بازار را تثبیت کند. مانند کره ، اکثر کشورهایی که فروش کوتاه را ممنوع کرده اند ، آن را لغو کرده اند.

بائر گفت: “این بدان معنا نیست که فروش کوتاه مدت باید در آینده حفظ شود ، حتی اگر یک شوک بسیار جدی در بازار ایجاد شود.” “نه تنها حمایت از سرمایه گذاران منفرد ، بلکه اطمینان از مشارکت همه فعالان بازار در شرایط برابر بسیار مهم است. وی خاطرنشان کرد که اطمینان از شرایط بازی برابر از طریق فورس ماژور کره ابزاری بسیار ناچیز است.”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گزارشگر چوی جین سئوک = یک دلال که در Hana Bank در Myeong-dong ، Jung-gu ، Seoul کار می کند بعد از ظهر روز 29th ، هنگامی که شاخص KOSPI نسبت به روز معاملات قبلی 11.91 واحد (0.42٪) افزایش یافت (2808 ، 60) در بعد از ظهر 29. 29/12/2020 [email protected]

“کره به درستی 60٪ نسبت بدهی ملی را مدیریت می کند … پشتیبانی از معرفی قوانین مالی”

وی در مورد افزایش سریع نسبت بدهی دولت اخیر اظهار داشت: استاندارد بدهی مندرج در قانون مالی حدود 60٪ از تولید ناخالص داخلی است که از نظر کارایی و پایداری سطح مناسبی به نظر می رسد.

بائر گفت: “هیچ سطح بدهی وجود ندارد که به راحتی و در سطح بهینه تعیین شود ، نه تنها در کره ، بلکه در همه کشورها.” – هنگام ارزیابی سطح بدهی ، باید تأثیر وام ها ، هزینه ها و توانایی بازپرداخت بدهی را در نظر بگیرید. “او توضیح داد.

وی افزود: در این راستا میزان بدهی قابل توصیه در محدوده خاصی است. “اگر سطح درآمد و سایر عوامل در هر کشور را در نظر بگیرید ، ممکن است متفاوت باشد.”

در اکتبر سال گذشته ، دولت طرحی را برای معرفی قوانین مالی حاکم بر تأمین مالی براساس 60٪ نسبت بدهی ملی به تولید ناخالص داخلی و 3٪ نسبت کسری مالی یکپارچه اعلام کرد. صندوق بین المللی پول همچنین در مورد لزوم معرفی قوانین مالی که دولت به عنوان یک طرح مدیریت مالی از میان مدت تا بلند مدت ترویج می کند ، موضع گیری مثبت نشان داد.

بائر گفت: “من فکر می کنم سیاست مالی می تواند نقش خوبی در حمایت از بهبود اقتصادی در فضای اقتصادی فعلی داشته باشد ، زیرا سیاست مالی کره می تواند تأثیر زیادی در شرایطی داشته باشد که بدهی دولت نسبتاً کم است.”

“در دراز مدت ، مشکل پیری می تواند عامل فشار بر تراز مالی باشد و می تواند به عنوان فشاری برای افزایش بدهی دولت عمل کند ، بنابراین امکان بررسی اقدامات برای حفظ سطح مالی پایدار وجود دارد.” “ما استقبال می کنیم و از تلاش های دولت کره برای اطمینان از ثبات مالی طولانی مدت تحت پوشش کره حمایت کنید. “

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]

“ارائه یارانه های فاجعه به صورت انتخابی مطلوب است … تمرکز بر بهبودی آهسته”

وی در مورد پرداخت یارانه های فاجعه گفت: تمرکز انتخابی بر مناطقی است که اقدامات مالی موجب خسارت بیشتر می شود و بهبودی آنها کند است.

وی گفت: اگر به وضعیت فعلی نگاه کنید ، بهبود در حال پیشرفت ناهموار است ، بیکاری در بین کارگران بی قاعده بیشتر است و خسارت وارده به صنعت خدمات شخصی بیشتر است. “اقدامات مالی مضرتر هستند و باید به طور انتخابی در مناطقی متمرکز شوند که بهبود آنها کند و زیاد است.”

صندوق بین المللی پول گفت اقدامات اضافی توسط بانک کره ، مانند کاهش نرخ بهره پایه ، می تواند تأثیر مثبتی در بهبود اقتصادی داشته باشد. آنها همچنین اظهار داشتند که خرید اوراق قرضه دولتی از طریق بازار توزیع مطلوب است.

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *