[ad_1]

اثبات “سگها بهترین دوستان انسان هستند”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]در پارک پزشکی ترابزون در ترابزون ، شمال شرقی ترکیه ، سمال سنتورک سگ خود بونکوک را در ورودی لمس کرد ، منتظر ماند تا شش روز از بیمارستان مرخص شود در حالی که در بیمارستان بود. <사진 출처 : 터키 데일리 사바> 2021.1.24

[서울=뉴시스]خبرنگار یو سه جین = CNN در بیست و سوم (به وقت محلی) که سگی در ترابزون ، شمال شرقی ترکیه در ورودی بیمارستان باقی مانده است ، جایی که صاحبش 6 روز در بیمارستان بستری شد تا صاحب آن مرخص شود ، ثابت کند که سگ یک دوست صمیمی مرد

یک جوان 14 ساله به نام سمال سنتورک از ترابزون با آمبولانس به بیمارستان پارک پزشکی منتقل شد. بونکوک ، یک سگ خانگی که توسط سانتورک پرورش یافته است ، او را با آمبولانس به بیمارستان تعقیب می کند و Boncook هر روز در ورودی بیمارستان منتظر صاحب خانه می ماند تا اینکه Centurk شش روز بعد مرخص شود.

یک مقام بیمارستان گفت که کارکنان بیمارستان به خانواده Centurk در مورد Boncook اطلاع دادند ، اما Boncook هنگامی که خانواده او را به خانه بردند و منتظر خروج صاحب از ورودی شدند ، دوباره فرار کرد.

آپارتمان سنترک نزدیک بیمارستان بود اما خانواده وی گفتند که آنها نمی دانند بونکوک چگونه موفق به بیرون آمدن از خانه شده و به بیمارستان ادامه می دهد.

سنترك هنگامي كه بونكوك را در بيمارستان بستري كرد تا براي آرامش و آرامش بونكوك از طريق پنجره با او ارتباط برقرار كند. با این وجود ، Bonkuk ورودی بیمارستان را ترک نکرد و تا زمان مرخص شدن Centurk در آنجا ماند.

وی گفت: بیمارستان پارک پزشکی گفت: “در حالی که سنتورک در بیمارستان بود ، کارکنان بیمارستان با تغذیه Bonkuk مراقبت و مراقبت می کردند.”

سمال سنتورک از 9 سال پیش در کنار بونکاک بوده است و پس از شش روز انتظار صاحب خانه ، هنگامی که سنتورک مرخص شده دوباره با او ملاقات کرده و با او به خانه بازگشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *