[ad_1]

                                                                                                      سردار فدوی: سپاه همیشه به دولت ها کمک کرده است

همانطور که گزارش شده است شفافدریادار علی فدوی ، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ، در مصاحبه ای درباره اقدامات سپاه پاسداران و سازمان بسیج برای فقرا در برابر ویروس کرونا گفت: اما او هرگز دولت های منتخب مردم را ترک نکرد و به صاحبان قدرت کمک کرد تا در صورت لزوم بهتر به مردم خدمت کنند.

وی افزود: “سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج به عنوان نهادهای انقلابی با ظرفیت بیگانگان ، همیشه در کمک به دولت ها با تمام توان حضور داشته و فعال هستند ، مگر اینکه طرف مقابل چنین کمکی بخواهد. “بنابراین ، امروز ، وقتی یک عالم دینی توسط مردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود ، قطعاً سپاه و بسیج برای حمایت و کمک به دولت به طور خاص کار می کنند.

دریادار فدوی با اعلام اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده است با تمام توان به دولت منتخب انقلابی کمک کند ، گفت: ، ما آماده ارائه کمک و پشتیبانی به دولت برای رفع این نیازها هستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید از توانایی های درونی بی نظیر برای حل مشکلات فعلی جامعه استفاده شود ، گفت: متأسفانه برخی از افراد برای تأمین نیازهای اساسی و در واقع پتانسیل و توانایی های عظیم درونی در این نوع تفکر به روشهایی متوسل شده اند برای حل مشکلات و نیازها استفاده نمی شود و آنها بیشتر از ظرفیت داخلی کشور به دیگران توجه می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: مشکلاتی که امروز کشور ما با آن روبرو است در شأن ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی نیست و قطعاً حل این مسائل در اولویت است و انشاالله این مشکلات با تأسیس دولت حجت الاسلام رئیسی حل شد. “چنین خواهد شد ؛ البته ، سپاه با حداکثر قدرت و ظرفیت برای حل مشکلات از دولت منتخب حمایت خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *