[ad_1]

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = فرماندهی هند و اقیانوس آرام ایالات متحده در 24 ام اعلام کرد که یک اعلامیه اعتصابی به رهبری ناو هواپیمابر تئودور روزولت در تاریخ 23 به دریای چین جنوبی وارد شده است تا “آزادی دریا” را ارتقا بخشد.

در تاریخ 23 ، وزارت دفاع تایلند گفت که هشت بمب افکن چینی و چهار هواپیمای جنگنده که توانایی حمل کلاهک هسته ای را دارند ، به طور متوالی به منطقه شناسایی پدافند هوایی جنوب غربی پرواز می کنند.

زمینه ناشناخته است ، اما نیروی حمله ناو آمریکایی ، که در همان روز وارد دریای چین جنوبی شد ، متشکل از رزمناو بونکر هیل است که مجهز به یک موشک هدایت شونده کلاس تیکوندرو ، از جمله یک ناو هواپیمابر و آرلی باک است. رویترز گزارش داد ، به نقل از فرماندهی ایالات متحده ، ناوشکن موشکی هدایت شونده راسل و جان فین (آسان) کلاس.

پنتاگون توضیح داد که بروشور حامل برای عملیاتی منظم “برای اطمینان از آزادی دریاها و ایجاد مشارکت هایی برای ارتقا security امنیت دریایی” وارد دریای چین جنوبی شده است.

دریاسالار داک وریسیمو ، مسئول پرواز ، همچنین گفت: “من پس از چندین بار قایقرانی در بیستمین بار تجربه 30 ساله نظامی خود و انجام عملیات منظم برای ارتقا freedom آزادی دریا ، از بازگشت به دریای چین جنوبی بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. و به متحدان و شرکای خود اطمینان دهند. “او گفت.

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]فرماندهی هند و اقیانوس آرام ایالات متحده عکسی را در توییتر خود منتشر کرد که آموزش ناوهای هواپیمابر هسته ای تئودور روزولت (CVN-71) و نیمیتز (CVN-68) در دریای فیلیپین را در 23 ژوئن سال 2020 نشان می دهد (عکس = فرماندهی هند و اقیانوس آرام در توییتر) [email protected]

وی گفت: “دو سوم تجارت جهانی از این حوزه مهم عبور می کند و ضروری است که ما در اینجا به حیات خود ادامه دهیم و یک نظم اصولی را که موجب رونق همه ما می شود ، ادامه دهیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *