[ad_1]

“فکر می کنم خیلی متاسفم.”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در 22 ام در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جین = در بعضی از مناطق ژاپن ، مانند توکیو ، هنگام اعلام وضعیت اضطراری ، درخواست خودداری از ترک بعد از ساعت 8 بعدازظهر شد ، و هنگامی که رهبر حزب حاکم در اواخر شب حضور یافت ، بحث و جدال گسترش یافت. شام. در پایان ، نخست وزیر سوگا یوشیهید عذرخواهی کرد.

طبق گفته Nippon Keizai Shimbun (Nikkei) در تاریخ 27 ، نخست وزیر سوگا در آن روز در کمیته بودجه مجلس حضور یافت و عذرخواهی کرد و گفت: “من بسیار متاسفم” برای حزب حاکم لیبرال دموکرات و عضو اتحاد حاکم Gongmyeong از مجلس نمایندگان در اواخر شب از یک رستوران بازدید می کنند.

وی گفت: “ما باید اقدامی انجام دهیم که درک مردم را به دست آورد. ما به عنوان یک حزب به درستی واکنش نشان خواهیم داد.”

پیش از این ، معاون رئیس حزب لیبرال دموکرات ، جون ماتسوموتو و دبیر حزب گونگمیونگ ، کیوهیکو تویاما ، از یک رستوران ایتالیایی در توکیو که در آن بیانیه فوق العاده صادر شده است ، و همچنین یک باشگاه در گینزا بازدید کردند. نسخه

اعلام وضعیت اضطراری از روز 8 در توکیو لازم الاجرا شد. علاوه بر این ، دولت پایتخت در توکیو خواستار آن شده است که پس از ساعت 8 شب از ترک آن خودداری کند. با این حال ، آنها شبانه از باشگاه ها بازدید می کردند

معاون رئیس جمهور ماتسوموتو در هجدهم از سه رستوران بازدید کرد و پس از 11 شب باشگاه را ترک کرد. خبرگزاری گیگی گزارش داد ، معاون دبیرکل تویاما نیمه شب 22 در باشگاه گینزا بود.

معاون رئیس جمهور ماتسوموتو در روز 26 عذرخواهی کرد و گفت: “این کار کمی سبک بود. من از ته قلبم عذرخواهی می کنم.” معاون وزیر تویاما همچنین گفت: “من از قلب مردم متاسفم. ساعت 23:00 بود. من مجبور شدم پاکسازی کنم و به خانه بروم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.