[ad_1]

“ساخت زیرساخت ها برای اجرا در ماه ژوئن”

پیوند_انتخابی
[미엘뷔=AP/뉴시스] در روز چهارم (به وقت محلی) ، دولت سوئد اعلام كرد كه قصد دارد پاسپورت دیجیتالی برای واكسن صادر كند تا افرادی كه در برابر عفونت ویروس كرونا ویروس جدید (كورونا 19) واكسینه شده اند ، بتوانند آزادانه تر سفر كنند. این عکس نشان می دهد که کارکنان پزشکی در دسامبر گذشته در یک خانه سالمندان در میلبی ، سوئد واکسینه شده اند. 2021.02.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان سوری = سوئد پس از دانمارک نیز اعلام کرد که “گذرنامه واکسن” تولید می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، دولت سوئد در چهارم (به وقت محلی) گذرنامه واکسن دیجیتال صادر می کند تا کسانی که علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) واکسینه شده اند بتوانند خود را آزادتر نشان دهند.

آندرس ایگمان ، وزیر انرژی و توسعه دیجیتال سوئد گفت: “از سه وزارتخانه دولتی خواسته شده است که در زمینه گواهی واکسن کار کنند و در این زمینه با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) همکاری خواهند کرد.”

وزیر امور خارجه لی جیمان گفت: “هنگامی كه سوئد و سایر كشورهای همسایه مرزهای خود را برای سفر یا مشاركت در فعالیت های دیگر مجدداً باز می كنند ، مجبور به حمل گذرنامه واكسیناسیون هستند.”

وی گفت که گذرنامه واکسن که به صورت دیجیتالی ایجاد شده است “روشی سریع و آسان برای تأیید واکسن ها است”. “دولت ما در نظر دارد زیرساختی ایجاد کند که بتواند از ماه ژوئن پاسپورت واکسن دیجیتال صادر کند.”

روز قبل ، دانمارک نیز اعلام کرد که یک گذرنامه دیجیتال برای واکسن ها تهیه می کند.

وزیر دارایی دانمارک ، مورتن وودسکوف ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سوم توضیح داد که “گذرنامه دیجیتال ظرف 3-4 ماه برای سفرهای تجاری آماده خواهد شد.”

وی گفت که اگر گذرنامه داشته باشید ، می توانید از مسافرت استفاده کرده و در رستوران ها ، کنفرانس ها ، کنسرت ها و رویدادهای ورزشی شرکت کنید.

همچنین امکان ارائه گذرنامه واکسن استاندارد نیز وجود دارد.

نماینده اتحادیه اروپا اوزولا پوندرایان گفت: برای شناسایی افرادی که این واکسن را دریافت کرده اند به یک گواهینامه نیاز است. سخنگوی کمیسیون اروپا همچنین در روز چهارم گفت: “ما در آخرین اجلاس اتحادیه اروپا درباره گذرنامه واکسن ها بحث کردیم و توافق کردیم که باید برای ایجاد یک گواهینامه سازگار برای اهداف پزشکی کار شود.”

ماه گذشته ، تونی بلر ، نخست وزیر پیشین انگلیس پیشنهاد کرد که انگلیس بحث های مربوط به استاندارد سازی گذرنامه های به اصطلاح “واکسینه شده” را در اجلاس G7 در ماه ژوئن در انگلیس رهبری کند.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *