[ad_1]

مدارس به دلیل تأخیر در واکسیناسیون تعطیل هستند … قطعی گسترده برق در هنگام اختلال در ترافیک

پیوند_انتخابی
[플레인스=AP/뉴시스]روز اول (به وقت محلی) در Plains ، پنسیلوانیا تیراندازی شد و پلیس درجا واکنش نشان داد. پلیس گفت که پس از بارش شدید برف ، مردی با یک زن و شوهر بر سر مسئله برف روبی مشاجره کرد و زن و شوهر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و بعداً مرد در خانه مرده پیدا شد. همسایگان می گویند که آنها 12 تیراندازی در محل حادثه را شنیده اند و درک خوبی از یکدیگر ندارند. 02/2021

[뉴욕=AP/뉴시스]خبرنگار یو سه جین = طوفان زمستانی همراه با برف سنگین شرق ایالات متحده را درنوردید و سایت واکسیناسیون برای ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) بسته شد ، مدارس تعطیل شدند ، ترافیک مختل شد و قطعی های عظیم برق اتفاق افتاد.

آژانس ملی هواشناسی ایالات متحده گفت که در عصر سی و یکم ماه گذشته (به وقت محلی) برف شدید بارید و در ساعت 13:00 روز اول ، بیش از 33 سانتی متر برف در پارک مرکزی منهتن ریخت و 41 سانتی متر برف بارید. در شمال نیوجرسی. جیمز تومازینی پیش بینی کننده هوا گفت: “پیش بینی می شود طوفان برف در روز دوم در طول روز ادامه یابد.”

آژانس هواشناسی پیش بینی کرده است که بیش از 31 سانتی متر برف تا عصر روز سوم در نیوانگلند جمع شود.

در این میان ، در پنسیلوانیا ، سه نفر پس از جنگ برای پاک کردن برف کشته شدند. مقامات در شهرستان لوسرن گفتند: مردی که بر سر مشکل برف روبی بحث می کرد با اسلحه از خانه اش بیرون آمد و دو زوج همسایه را که همچنین از جراحات ناشی از شلیک گلوله کشته شده بودند شلیک کرد و به قتل رساند که خودکشی کرده است.

دادستان منطقه استفانی سالوانتیس گفت: “کشته شدگان مدت طولانی درگیر بودند ، اما وقتی آنها بر سر پاک کردن برف در برف سنگین بحث کردند ، فاجعه ای بوجود آمد.”

بسیاری از سایت های واکسیناسیون تاج 19 در شمال شرقی به دلیل بارش شدید برف بسته است. فرماندار کنتیکت ، ند لامونت گفت که 10 هزار دوز واکسیناسیون به دلیل بارش شدید برف به تأخیر افتاده است و گسترش واکسن ها در سراسر کشور نیز کند است. حتی در ماساچوست ، جایی که بارش برف تا 61 سانتی متر پیش بینی می شود ، طرح توزیع واکسن کاملاً متوقف شده است. علاوه بر بارش شدید برف ، ماساچوست دارای یک باد شدید 88 کیلومتر در ساعت است.

در همین حال ، حدود 3200 خانوار در نیویورک و حومه شهرها ، حدود 4000 خانوار در نیوجرسی و حدود 1200 نفر در کنتیکت قطع برق دارند.

علاوه بر این ، صدها پرواز و بسیاری از قطارها لغو شد و مترو نیویورک در ساعت 2 بعد از ظهر فعالیت خود را متوقف کرد.

رئیس جمهور جو بایدن به دلیل بارش شدید برف سفر خود را به وزارت امور خارجه به تعویق انداخت. سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی گفت که دولت در تماس با فرمانداران ایالتی است که از بارش سنگین برف آسیب دیده اند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *