[ad_1]

پیوند_انتخابی
جون ماتسوموتو از حزب حاکم لیبرال دموکرات ، سرپرست سابق کمیته مخالفت شورای ملی ، دایدو ثانوس ، معاون رئیس وزارت آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری و تاکاشی اوتسوکا ، معاون رئیس مخالفان شورای ملی. کمیته ، سه نفر از آنها به ویروس کرونا ویروس جدید مبتلا شدند (کرونا 19). NHK اعلام کرد که در تاریخ اول اعلامیه خروج از کشور را ارسال کرده است ، زیرا شرایط برگزاری یک شام تا اواخر شب در میان موارد اضطراری در 11 کلانشهر مشخص شد. منبع: ثبت در وب سایت NHK) 2021.02.01.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم هی کیونگ = سه نماینده حزب حاکم لیبرال دموکرات ژاپن قصد خود را برای کناره گیری از حزب در تاریخ 1 اعلام کردند ، زیرا شرایط شام اواخر شب به دلیل عفونت ویروس کرونا در 11 منطقه مهم آشکار شد (کرونا 19 )

براساس گزارش های NHK ، جون ماتسوموتو ، رئیس سابق حزب لیبرال دموکرات ، معاون وزیر آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری و تاکاشی اوتسوکا ، معاون رئیس کمیته مقابله با شورای ملی ، اخیراً به جین ، مرکز شهر توکیو نقل مکان کرده اند. معلوم شد که این بازدید از باشگاهی است که در آن تضادهایی وجود دارد.

اینها همه اعضای فعلی مجلس نمایندگان هستند. سخنگوی ماتسوموتو در هفته هجدهم ماه گذشته ، هنگام صدور اعلامیه اضطراری ، در هفته نامه ژاپنی Daily Shincho گزارش شد.

نماینده ماتسوموتو توضیح داد که او به تنهایی وارد شرکت ها شده است ، اما بعداً ، چون مشخص شد که معاون وزیر آموزش و پرورش Thanose و نایب رئیس کمیته مخالفت شورای ملی بعد از ظهر امروز از مقر حزب بازدید کرده و اخطار انصراف را تنظیم کردند.

سپس ، در یک کنفرانس مطبوعاتی ، ماتسوموتو توضیح داد ، “من با دو نماینده کوچک به رستوران مراجعه کردم” و “توضیح دادم که تنها رفتم زیرا فکر کردم می خواهم آنها را تحت پوشش قرار دهم ، اما از اینکه چیزی غیر از حقیقت گفتم عذرخواهی می کنم.” ”

سناتور ثانوس نیز بابت گفتن “من به این موضوع فکر می کنم” عذرخواهی کرد.

در ارتباط با این حادثه ، شناخته شده است که نخست وزیر یوشیهیده سوگا از این حادثه انتقاد کرد زیرا “نباید اتفاق بیفتد”.

حزب دموکراتیک مشروطه ، اولین حزب مخالف و همچنین رئیس کمیته مقابله با شورای ملی حزب کمونیست و سه حزب مخالف حزب ملی دموکرات جلساتی را در شورای ملی برگزار کردند تا در مورد اقدامات متقابل بحث کنند. حزب سوم مخالف خواستار مسئولیت به عنوان فرماندار حزب لیبرال دموکرات است.

به طور جداگانه ، كیوهیكو تویاما ، یكی از اعضای حزب حاكم اتحاد ، نیز قصد خود را برای استعفا از مجلس نمایندگان در روزی كه شرایط بازدید وی از باشگاه در گینزا در ماه گذشته مشخص شد ، اعلام كرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *