[ad_1]

“من در نهایت از رئیس جمهور ایالات متحده حمایت می کنم و به جلو حرکت می کنم.”

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스]سناتور برنی سندرز آمریکایی در اولین شب کنوانسیون ملی دموکرات ها در 17 آگوست سال گذشته سخنرانی کرد. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار نان جونیور کیم = سناتور برنی سندرز ، که سال گذشته کاندیدای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود ، در مورد بحران در کشورش صحبت کرد و از جمهوری خواهان در کنگره خواست که بسته محرک دولت جو بایدن را بپذیرند.

در مصاحبه ای با ABC’Disweek ‘در سی و یکمین (به وقت محلی) ، نماینده ساندرز از طرح محرک اقتصادی 1.9 تریلیون دلار (حدود 2،121 تریلیون وون) به دولت ضعیف یاد کرد و گفت: “در نهایت ، ما از رئیس جمهور آمریکا و من حمایت خواهیم کرد پشتیبانی فوری

وی گفت: “اکنون این کشور با مجموعه ای از بحران های بی سابقه روبرو است.” “ما در میان بدترین اپیدمی صد سال گذشته قرار داریم. ما باید اقدام کنیم. اکنون باید اقدام کنیم.”

ما آنچه را كه مردم آمریكا عمدتا از ما می خواهند ، انجام خواهیم داد. ” وی به ویژه ، با اشاره به دور دوم انتخابات مجلس سنای گرجستان در 5 ژانویه ، گفت: “ما اکثریت هستیم زیرا از طریق کاندیداهای بزرگ گرجستان دو کرسی به دست آوردیم.”

وی گفت: “این دو نامزد (که در گرجستان پیروز شدند) آرا the مردم گرجستان را به دست آوردند.” “از بسیاری جهات ، این کارزار یک جنبش ملی بود.” رای گیری در گرجستان رای ملی است که دموکرات ها چشم انتظار آن هستند.

نماینده سندرز همچنین با ذکر مطالب بسته محرک بایدن ، مانند پرداخت نقدی 1400 دلاری به آمریکایی ها ، گفت: “این همان چیزی است که نامزدها (نمایندگان پارلمان گرجستان) گفتند ، وی آن را” قول به مردم آمریکا “خواند و” ما آن را حفظ خواهیم کرد آن “قول. “او گفت.

ساندرز گفت: “من می خواهم جمهوری خواهان تصمیم های درست بگیرند و به دموکراسی بسنده کنند.”

پیش از این ، رئیس جمهور بایدن در تاریخ چهاردهم وقتی انتخاب شد ، بسته بزرگ محرک اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری را اعلام کرد. این طرح تشویقی شامل اعطای کمک هزینه برای هر نفر 1400 دلار به شهروندان ایالات متحده بود.

با این حال ، به دلیل عدم همکاری جمهوری خواهان ، محرک هنوز تصویب نشده است و برخی سناتورهای جمهوری خواه خواستار طرح محرک دو جانبه شده اند که کمتر از محرک بایدن باشد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *