[ad_1]

51 رای به جای 60 رای به نفع مجلس سنا است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] سناتور مستقل برنی سندرز در مراسم تحلیف رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن در 20 ام (به وقت محلی) شرکت کرد. در این روز ، سندرز نماینده کنگره به موضوعی داغ در میان سیاستمداران با لباس طراحان مشهور تبدیل شد زیرا آنها تا حدودی نسبت به مد بی تفاوت بودند. عکس سناتور سندرز یک الگوی رفتاری ، یک عکس ترکیبی بود و در شبکه های اجتماعی (SNS) بسیار محبوب بود. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = نماینده برنی سندرز (مستقل) ، که به عنوان رئیس کمیته بودجه سنای ایالات متحده فعالیت خواهد کرد ، اعلام کرد که برای مقابله با بسته عظیم انگیزه های رئیس جمهور جو بایدن از کارت مصالحه بودجه استفاده خواهد کرد.

این بدان معنی است که از حق تعدیل بودجه برای تصویب لایحه با اکثریت آرا Sen سنا استفاده خواهد کرد و برخی از برنامه های مندرج در طرح محرک اقتصادی جدید رئیس جمهور بایدن را تصویب می کند (تاج 19).

در روز 24 (به وقت محلی) ، سناتور سندرز در مصاحبه ای با CNN گفت که از حق تنظیم بودجه “در اسرع وقت” استفاده خواهد کرد.

رئیس جمهور بایدن در 14 امین روز انتخاب خود از بسته محرک اقتصادی بزرگ 1.9 تریلیون دلاری (حدود 2 تریلیون دلار) رونمایی کرد. بسته محرک شامل ابتکاراتی مانند پرداخت 1400 دلار به صورت نقدی است.

تصویب این لایحه در مجلس سنا به 60 رأی نیاز دارد.

تعداد کرسی های سنا برای دموکرات ها و جمهوری خواهان 50 تا 50 است. دو قانونگذار مستقل ، از جمله سندرز ، نماینده مجلس ، که در انتخابات ریاست جمهوری گذشته نامزد حزب دموکرات شده بود ، به طور کلی در رده دموکرات ها قرار می گیرند.

حتی اگر همه دموکرات ها موافق باشند ، حمایت جمهوری خواهان ضروری است.

با این حال ، اگر رئیس بودجه سنا از قدرت محدودی برای تنظیم بودجه استفاده کند ، اکثریت 51 نفره می توانند بودجه های شخصی را تصویب کنند.

سندرز گفت: “تنها کاری که نمی توانیم انجام دهیم این است که هفته ها و ماه ها صبر کنیم تا آنها بیایند.” ما اکنون باید اقدام کنیم. ”

“اگر اکنون جواب ندهیم ، دو سال بعد جمهوری خواهان خواهند گفت ،” شما این افراد (دموکرات ها) را انتخاب کردید ، اما آنها هیچ کاری نکردند. ” به ما رأی دهید “و جمهوری خواهان برنده خواهند شد.”

وی همچنین اشاره کرد که در زمان رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ، “حزب جمهوری خواه از قدرت واسطه ای برای کاهش مالیات گسترده برای ثروتمندان و مشاغل استفاده کرد.”

“منظور من این است که” ما برای حفاظت از مردم ، نه از افراد ثروتمند و قدرتمند ، این کار را خواهیم کرد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *