[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴D.C.=AP/뉴시스]لوید آستین ، نامزد وزیر دفاع ایالات متحده ، به جلسه استماع کنگره در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ می دهد. 2021.01.20

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جونگ = سنای ایالات متحده در 22 ام (به وقت محلی) به طور رسمی فرمانده ارتش ذخیره لوید آستین را به عنوان وزیر دفاع تأیید کرد.

طبق گزارش آسوشیتدپرس و موارد مشابه ، سنا به تصویب کاپیتان رزرو آستین که توسط جان بایدن رئیس جمهور به عنوان وزیر دفاع در جلسات عمومی معرفی شده رأی داد و 93 موافق و 2 مخالف را تأیید کرد.

در نتیجه ، آستین ذخیره ، اولین رئیس دولت بایدن و اولین آفریقایی-آمریکایی بود که به ریاست پنتاگون درآمد.

قانون فدرال آمریكا پس از بازنشستگی به عنوان وزیر دفاع تحت اصل كنترل دفاع غیرنظامی ، مأموریت افسران بلندپایه سابق را به مدت هفت سال منصوب كرد

آستین این قوانین را نقض کرد زیرا در سال 2016 ارتش را ترک کرد.

مجلس سنا و مجلس نمایندگان به رهبری دموکرات ها با اکثریت آرا به نفع قانون ویژه ای که مانع از اجرای مقررات مربوط به آستین در روز قبل نیست ، با توجه به نیاز به تعیین وزیر دفاع بلافاصله پس از تغییر حالت

پیش از این ، زمانی که وزیر دفاع سابق جیمز ماتیس اندکی پس از آغاز به کار دولت دونالد ترامپ روی کار آمد ، مجلس سنا و مجلس نمایندگان لایحه استثنا را تصویب کردند.

در جلسه تأیید تاریخ نوزدهم ، آستین اعلام کرد که به تلاش های مشترک خود با کشورهای همسایه ، از جمله چین ، برای خلع سلاح هسته ای کره شمالی ادامه خواهد داد.

وی گفت: به نفع ایالات متحده است كه ادامه تلاش های مشترک با اتحاد و سایر كشورها از جمله چین را برای دستیابی به هدف مشترك خلع سلاح هسته ای ادامه دهد.

آستین افزایش همکاری با متحدان بزرگ از جمله کره جنوبی و ژاپن را در این سitedال ذکر کرد: “چه اقدامات اضافی برای تثبیت (منطقه ای) تا زمانی که کره شمالی هسته ای را خلع سلاح کند و از تهدید کره شمالی برای ایالات متحده و متحدان منطقه ای جلوگیری کند ، اتخاذ خواهد شد؟”

وی گفت: “یکی از بزرگترین نقاط قوت ایالات متحده در حال حاضر و در آینده اتحادها و مشارکتهایی است که دارای منافع امنیت ملی هستند.” به عنوان یک اولویت اصلی ، آنچه ارتش آمریکا برای حفظ آمادگی قوی در شمال شرق به آن نیاز دارد ، ارائه خواهیم کرد آسیا. “

آستین سپس تأکید کرد که “روابط با شرکای مهم منطقه ای مانند کره و ژاپن برای امنیت و ثبات منطقه بسیار مهم است و بازدارندگی شدیدی در برابر تهدید کره شمالی است.”

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *