[ad_1]

حمایت غیرحزبی از رای تصویب سنا
سیاست های اقتصادی دولت بایدن راه را پیش می برد …

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جانت یلن ، رئیس سابق سیستم فدرال رزرو (فدرال رزرو). 20/1/2020

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جی = جو بایدن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن ، که به عنوان اولین وزیر خزانه داری دولت ایالات متحده منصوب شد ، تصویب مجلس سنا را در 25 ام (به وقت محلی) پذیرفت و اولین وزیر دارایی زن را در تاریخ ایجاد کرد. ایالات متحده آمریکا …

طبق گزارش AP ، CNBC ، The Hill و دیگران ، سنای ایالات متحده در آن روز با 84 رأی موافق و 15 رأی مخالف به نامزد یلن رای مثبت داد. کمیسیون خدمات مالی سنا قبلاً به اتفاق آرا تأیید نامزد برای جیلن را تأیید کرده و به جلسه عمومی ارائه داده بود.

چاک شومر ، رهبر حزب دموکرات سنا گفت که او تجربه زیادی در مدیریت بحران اقتصادی دارد و با حمایت دو حزب تصویب شده است.

یلن به عنوان رئیس وزارت خزانه داری ایالات متحده سیاست اقتصادی دولت بایدن را هدایت می کند. به طور خاص ، این یک پیشگویی اساسی در ارتقا measures اقدامات محرک اقتصادی در مقیاس بزرگ به دنبال همه گیری عفونت ویروس کرونا خواهد داشت (کرونا 19).

در جلسه استماع سنا ، جلن خواستار اتخاذ سریع مشوق های اضافی مانند مزایای بیکاری و حمایت از SME ها و دولت های شهر و ایالت برای جلوگیری از رکود اقتصادی طولانی مدت شد.

یلن به عنوان مردی با تخصص و تجربه گسترده در امور مالی بین الملل ، از بازار کار گرفته تا اولین رئیس زن فدرال رزرو در تاریخ از 2014 تا 2018 ، قلمداد می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *