[ad_1]

مراسم تحلیف در حالی که نقاب پوشیده بود 180 سانتی متر برگزار شد
یلن “اقتصاد ، ابزارهای رفع اشکال و بهبود زندگی”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جانت یلن ، وزیر خزانه داری آمریکا (سمت چپ) در بیست و ششم (به وقت محلی) در دفتر مقابل كاملا هریس معاون رئیس جمهور سوگند یاد كرد. پس از مراسم تحلیف در کاخ سفید در واشنگتن ، وزیر خارجه ایالات متحده جلنا در توییتر خود گفت که “اقتصاد ابزاری بالقوه است که می تواند اشتباهات گذشته را اصلاح کند و زندگی مردم را بهبود بخشد” و گفت که افتخار می کند برای وزارت کار می کند امور مالی 27.01.021.

[서울=뉴시스] گزارشگر جوان = جانت یلن وزیر خزانه داری ایالات متحده در دفتر مقابل کامالا هریس معاون رئیس جمهور در تاریخ 26 (به وقت محلی) سوگند یاد کرد.

نیویورک تایمز (NYT) آن را “لحظه ای از تاریخ” در مراسم تحلیف ، که در آن اولین زن وزیر دارایی و اولین زن معاون رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده ظاهر شد ، توصیف کرد. سی.ان.ان همچنین تأکید کرد که “آنها اولین زنی هستند که موقعیت را به دست می گیرند” و خاص هستند.

وزیر جیلن به عنوان معاون وزیر هریس در سمت شرقی کاخ سفید ، رو به روی وزارت دارایی سوگند یاد کرد.

این همراه همسر وزیر یلان و پسرش بود.

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، شرکت کنندگان هنگام استفاده از ماسک ، مراسم سوگند را با فاصله بیش از 180 سانتی متر (6 فوت) برگزار کردند. پس از سوگند ، هر دو گفتگوی کوتاهی داشتند: به گفته NYT: “تبریک می گویم ، وزیر” و “متشکرم ، معاون رئیس جمهور”.

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] معاون رئیس جمهور آمریکا کمالا هریس در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) به وزیر خزانه داری آمریکا جانت یلن لبخند می زند. وزیر جیلن به عنوان معاون وزیر هریس در سمت شرقی کاخ سفید ، رو به روی وزارت دارایی سوگند یاد کرد. نیویورک تایمز (NYT) آن را “لحظه تاریخ” در مراسم تحلیف ، که در آن اولین زن وزیر دارایی و اولین زن معاون رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده ظاهر شد ، توصیف کرد. 27.01.021.

پس از مراسم تحلیف ، وزیر الن در توییتر خود نوشت: “اقتصاد فقط چیزی نیست که در کتاب های درسی پیدا کنید. این ابزاری بالقوه است که می تواند اشتباهات گذشته را اصلاح کند و زندگی مردم را بهبود بخشد.”

“به همین دلیل 84000 کارمند دولت در خزانه داری کار می کنند. من افتخار می کنم که می توانم با آنها کار کنم.”

با این انتصاب ، وزیر یلن به عنوان اولین شخص در تاریخ ایالات متحده به عنوان رئیس سیستم فدرال رزرو (فدرال رزرو) ، رئیس کمیته مشورتی اقتصادی کاخ سفید (CEA) و وزیر دارایی خدمت کرد.

در سالهای اخیر ، خزانه داری به سرعت کارمندان و کارمندان خود را افزایش داده است تا بر تأثیر اقتصادی ناشی از گسترش سلاح های تاجی 19 فائق آیند. ولی آدژمو و سایر افرادی که برای امور مالی معرفی شده اند هنوز در انتظار تصویب سنا هستند.

دولت و کنگره بایدن در حال مذاکره برای تصویب بسته محرک اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری هستند که توسط رئیس جمهور تهیه شده است. وزیر NYT گزارش داد ، وزیر یلن نقشی اساسی در بحث اینکه چرا ایالات متحده به چنین کمک مالی گسترده ای نیاز دارد ، بازی خواهد کرد.

وزیر یلن تأکید کرد: “وقت آن است که جسورانه عمل کنیم” در مورد بسته محرک رئیس جمهور بایدن در جلسه سنا ، “وقت آن است که مسئولیت مالی را به گونه ای بپذیریم که در دراز مدت اقتصاد سالم تری ایجاد کند.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *