[ad_1]

آموزش تخلیه فوریت های پزشکی صبح زود در مراسم تحلیف رئیس جمهور
همه آنها درگذشتند … در روز بیست و یکم ، توسط نیروهای پلیس و کامیون های آتش نشانی به بیمارستان منتقل شدند

پیوند_انتخابی
[ 뉴욕= AP/뉴시스] لاشه هواپیمای UH-60 بلک هاوک ، یک هلی کوپتر امداد و نجات پزشکی که در نیویورک سقوط کرد ، در یک مزارع برفی در حوالی مندن ، نیویورک باقی مانده است. در این حادثه که در تاریخ 20 ام رخ داد ، سه نیروی اصلی دفاع در یک پرواز آموزشی نجات کشته شدند.

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری = بقایای سه سرباز گارد ملی كه در یك آموزش هلیكوپتر اضطراری بر فراز غرب نیویورك آمریكا كشته شدند ، در محل سقوط در 21 ام (به وقت محلی) پیدا شد و همراه بود از وسایل نقلیه پلیس و ماشینهای آتش نشانی گرفته تا بیمارستان.

آسوشیتدپرس و رسانه های محلی گزارش دادند که آنها در حین آموزش پزشکی فوری با هلی کوپتر UH-60 Black Hawk در یک مزرعه مزرعه در مندون ، یک دهکده روستایی در جنوب شهر روچستر سقوط کردند. هیچ بازمانده ای نبود.

صبح روز بیست و یکم ، همکاران نجات برای دیدن آخرین مسیر متوفی در جاده صف کشیدند تا این که خودروی پزشکی قانونی که بقایای متوفی را در اختیار داشت ، به مطب پزشک قانونی مونرو در برایتون رسید.

اسامی نیروهای دفاعی دولت متوفی اعلام نشده است.

علت سقوط هلی کوپتر هنوز در دست بررسی است. شاهدان گزارش اولین گزارش 911 گفتند که یک هلی کوپتر بزرگ را دیدند که بسیار کم پرواز می کند ، ناگهان صدای موتور را می شنود و تاد باکستر ، افسر امنیت شهرستان مونرو ، در یک نشست خبری عصر بیستم گفت.

عکس های این صحنه نشان داد که بقایای هلی کوپترها در یک زمین برفی سوخته است.

اریک دوار ، دستیار وزیر دفاع و کارکنان نیروی دریایی نیویورک گفت ، این هلی کوپتر از واحد پشتیبانی هوایی ارتش در فرودگاه بین المللی روچستر بلند شد و در 171 شرکت پشتیبانی هوایی 1 مستقر بود.

وی توضیح داد: این واحد یک واحد نجات و تخلیه پزشکی متشکل از حدود 80 نفر است و وظیفه نجات قربانیان جنگ و تخلیه آنها به مراکز درمانی نظامی را دارد.

تقریباً نیمی از نیروها در بیشتر سال 2019 به افغانستان اعزام شدند.

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، دستور داد که گارد ملی در 21 ساختمان در هر ساختمان عمومی برای یک روز ادای احترام و تسلیت به مرگ گارد ملی ، افزایش یابد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *