[ad_1]

وزارت امنیت داخلی در اول “بدون سرکوب در مکان های حساس” اعلام کرد
نرخ واکسیناسیون پایین برای لاتین های سیاه

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]در چهاردهم (به وقت محلی) ، یک مجتمع زمین بسته در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا ، به یک مرکز واکسیناسیون تاج تبدیل شد 19 و نصب شد. این سایت تلقیح توسط بیمارستان Presbyterian نیویورک اداره می شود ، می تواند بصورت آنلاین رزرو شود و می تواند تا 1000 نفر در روز تلقیح شود. 2021.01.15.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دولت آمریكا در اول (به وقت محلی) اعلام كرد كه مقامات مهاجرت هرگز مهاجران غیرقانونی را در ایستگاه های واكسین تاج در سراسر كشور دستگیر نخواهند كرد.

به گزارش آسوشیتدپرس و رسانه های محلی ، وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بیانیه ای در مورد 1 صادر کرده است. در آینده ، سایت های واکسیناسیون “مناطق حساس” شناخته می شوند و وزارت گمرک و مهاجرت (ICE) مسئول سرکوب است علیه مهاجران. او گفت هیچ یک وجود نخواهد داشت. با این حال ، شواهدی وجود داشت که “موارد خاص” به عنوان یک استثنا ساخته شده است.

وزارت امنیت میهن از همه ساکنان “بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت” می خواهد که حق واکسیناسیون توسط هر کسی را که طبق مقررات محلی واکسیناسیون دارد ، داشته باشد.

پیش از این ، ICE تصمیم گرفت که مهاجران غیرقانونی را با قرار دادن مراکز درمانی و کلیساها در “مناطق حساس” دستگیر نکند.

در ایالات متحده ، اخیراً آماری منتشر شده است که نشان می دهد میزان واکسیناسیون بسته به نژاد ، مانند سیاه و سفید یا اسپانیایی ، بسیار پایین است. بر این اساس ، جنبشی برای گسترش فعال واکسیناسیون سفید به رنگ برای جلوگیری از تبعیض نژادی در هر منطقه از کشور ، از جمله نیویورک و ایالت نیویورک وجود دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *