[ad_1]

“کره یک همسایه مهم است”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن ، در سیزدهم سیزدهم ، نشست مطبوعاتی را در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار کرد. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا اولین سخنرانی خود را در مورد سیاست های شهری در هجدهم ارائه داد.

به گفته نیهون کی زای شیمبون (Nikkei) در هجدهم و پخش مستقیم از کانال رسمی یوتیوب در توکیو در یوتیوب ، نخست وزیر سوگا بعد از ظهر امروز در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان خطاب به سیاست شهرداری صحبت کرد.

سخنرانی در مورد سیاست شهرداری سخنرانی در توضیح سیاست های کل کابینه در مجلس شورای ملی عادی است که هر ژانویه تشکیل می شود. این اولین بار است که سوگا در سپتامبر سال گذشته روی کار آمد.

به ویژه ، نخست وزیر سوگا در این سخنرانی گفت: “کره همسایه مهمی است” و “روابط فعلی دو کشور بسیار جدی است. برای بازگشت به روابط سالم ، کره به شدت خواستار پاسخ مناسب طرف کره ای بر اساس موقعیت ثابت “. گفت

ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) قطعنامه ای را برای لغو اعلام وضعیت اضطراری زودتر بیان کرده است. “اول ، در اسرع وقت (شیوع عفونت تاج 19) را اصلاح می کنم. ما جامعه ای مملو از امنیت و امید را تحقق خواهیم بخشید. ”

در اطراف منطقه ای که اعلامیه اضطراری صادر شده است ، وی تأکید کرد که “من به سرعت از مرحله 4 خارج می شوم (که در آن عفونت جدی ترین مرحله است)”. در حال حاضر اعلامیه خارق العاده کرونا 19 برای 11 دولت محلی کلانشهر از جمله کلانشهرها در ژاپن صادر شده است. آخرین مهلت هفتم ماه آینده است.

برای چهار اقدام ، همکاری مردم درخواست شده است: کاهش ساعات کار رستوران ، خودداری از بیرون رفتن ، کار از راه دور (دورکاری و مقابله) و محدودیت در رویدادها. وی با استناد به بازنگری در قانون اقدامات ویژه کرونا 19 ، گفت: “ما با مجازات و حمایت ، کارایی کاهش زمان رستوران را افزایش خواهیم داد.”

واکسن کرونا 19 اعلام کرده است که تهیه “بستر” را به شدت تشویق می کند تا واکسیناسیون تا پایان فوریه آغاز شود.

وی برای پایتخت ، توکیو ، که شیوع عفونت تاج 19 در آن شدید است ، گفت: “ما در حال انجام آخرین تغییرات برای تأمین بیش از 1000 تخت هستیم.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *