[ad_1]

تاج 19 در پس زمینه جنگ هسته ای و تهدید تغییرات آب و هوایی

پیوند_انتخابی
[Вашингтон = AP / Newsis]”ساعت ترسناک روز” ، که زمان نابودی انسان را نشان می دهد ، به 11:57 ، “3 دقیقه قبل از نیمه شب” در 26 (به وقت محلی) اشاره می کند. بولتن دانشمندان هسته ای ساعت 26 رستاخیز 2016 را در یک کنفرانس خبری در واشنگتن دی سی ، در بیست و ششم (به وقت محلی) اعلام کرد و خواستار تلاش های جامعه جهانی برای جلوگیری از نابودی بشریت شد. 2015/1/27

[서울=뉴시스]گزارشگر یو سه جین = ساعت رستاخیز (آخرالزمان زمین) ، که خطرات پیش روی زمین و بشریت را در برابر همه گیری ، جنگ هسته ای و تهدید تغییرات آب و هوایی ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) نشان می دهد ، فقط 100 ثانیه نیمه شب امسال. در تاریخ 27 (به وقت محلی) گزارش شده است.

راشل برونسون ، سردبیر بولتن دانشمندان علوم هسته ای ، گفت: “آخرالزمان فقط 1 دقیقه و 40 ثانیه تا نیمه شب است.”

برونسون گفت: “Crown Epidemic19 مهلک و مهیب به عنوان” زنگ هشدار “تاریخی عمل می کند ، نمونه بارزی از چگونگی آمادگی دولت ها و سازمان های بین المللی برای مقابله با تهدید واقعی سلاح های هسته ای و تغییرات آب و هوایی در پایان تمدن است.” .

زمان باقیمانده تا نیمه شب آخرالزمان توسط هیئت مدیره بولتن دانشمندان اتمی که در سال 1945 توسط آلبرت انیشتین تاسیس شد و به ساخت اولین سلاح اتمی جهان کمک کرد و دانشمندان از دانشگاه شیکاگو تعیین می کنند. این هیئت شامل 13 برنده جایزه نوبل است.

ساعت رستاخیز که در سال 1947 ساخته شد ، 100 ثانیه قبل از نیمه شب ژانویه سال گذشته بود که نزدیکترین زمان در تاریخ به نیمه شب بود.

در اصل هفت دقیقه قبل از نیمه شب تنظیم شده بود. دورترین فاصله از نیمه شب 17 دقیقه قبل از پایان جنگ سرد در سال 1991 بود.

جری براون ، فرماندار سابق کالیفرنیا ، در بولتن دانشمندان هسته ای گفت: “زمان تولید سلاح های هسته ای بیشتر نیست ، بلکه خلاص شدن از شر آنها است.” وی افزود: “همراه با تغییرات آب و هوایی ، ایالات متحده ، چین و دیگر کشورهای مهم باید به طور جدی در کاهش انتشار مرگبار کربن خود مقابله کنند”.

سوزان سلیمان ، استاد محیط زیست در انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) گفت: “رکود اقتصادی همه گیر باعث کاهش موقت انتشار دی اکسید کربن می شود که باعث گرم شدن کره زمین می شود.” ما باید آن را کاهش دهیم “.

الن جانسون سولیپ ، رئیس جمهور پیشین لیبریا گفت که بیماری همه گیر COVID-19 “هشداری وحشتناک است که در برابر تهدیدهای زندگی مردم در سراسر جهان ، صلح را گوشزد می کند.” وی گفت: “فقط از طریق اقدامات جمعی و رهبری مسئولانه می توانیم سیاره ای آرام و قابل سكونت را برای نسل های آینده فراهم كنیم.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *