[ad_1]

پیوند_انتخابی
زمین لرزه ای به بزرگی 5.4 ریشتر صبح روز هفدهم در سواحل تایتونگ در جنوب شرقی تایوان رخ داد. (منبع عکس: ضبط دفتر هواشناسی مرکزی تایوان) 2021.01.17

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = زمین لرزه با 5.4 در هفدهم در ساحل تایتونگ در جنوب شرقی تایوان رخ داده است ، گزارش شده توسط خبرگزاری مرکزی و شینهوا

این رسانه با استناد به گزارش های اداره هواشناسی مرکزی تایوان و مرکز پیش بینی زلزله در چین (CENC) گفت: این زمین لرزه ساعت 7:10 صبح (8 شب) در یک منطقه دریایی 31.4 کیلومتری جنوب شرقی دفتر شهرستان تایتونگ رخ داده است. : به وقت 10 کره) همان روز.

مرکز زمین لرزه 22.44 درجه عرض شمالی و 121.44 درجه طول شرقی و مرکز زمین لرزه نسبتاً کم عمق 20 کیلومتری است.

به دلیل این زمین لرزه ، یک لرزش به بزرگی 4 ریشتر در تایتونگ وجود داشت و یک لرزش به بزرگی 2 ریشتر نیز در پینگتونگ ، کاوهسیونگ و تاینان احساس شد.

مقالاتی در اینترنت وجود داشت مبنی بر اینکه من از لرزش بیدار شدم یا اینکه لرزش به حدی شدید بود که اشیا on روی میز به داخل ورق افتادند.

سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS) نشان داده است که زمین لرزه ای به بزرگی 5.1 ریشتر در منطقه 89 کیلومتری شمال شرقی هنگچون تایوان رخ داده است.

گزارشی از خسارت وارده به مردم یا اموال ناشی از زلزله گزارش نشده است.

تایوان پوسته و فعالیت آتشفشانی زیادی دارد ، بنابراین بخشی از زایمان اقیانوس آرام به نام حلقه آتش است و زمین لرزه های بزرگ و کوچک معمول است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *