[ad_1]

از تاریخ 26:00 ساعت 13:00 شروع کنید ، مگر اینکه توافقی وجود داشته باشد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رئیس مجلس آمریکا نانسی پلوسی لایحه استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ را در سیزدهم سیزدهم (به وقت محلی) در کنگره امضا کرد. پلوسی در ارزیابی تصویب مجلس از لایحه استیضاح گفت: “امروز مجلس ثابت کرده است که هیچ کس بالاتر از قانون نیست.” 2021.01.14.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جونگ = دادگاه استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به اتهام تحریک قیام مدنی به طور جدی از 25 ام آغاز شد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان ، نماینده سنای حزب دموکرات ایالات متحده چاک شومر در 22 (به وقت محلی) اعلام کرد که رئیس مجلس نانسی پلوسی لایحه استیضاح مصوب مجلس نمایندگان در 25 – شما.

سخنگوی اتاق سومری آن روز در اتاق کنفرانس سنا گفت: “رئیس اتاق پلوسی به سنا اطلاع داده است که روز دوشنبه لایحه استیضاح را به سنا ارسال خواهد کرد.”

اگر مراحل استیضاح در 25 ام به سنا ارسال شود ، روند استیضاح سنا روز بعد ساعت 13 بعد از ظهر روز 26 آغاز می شود ، مگر اینکه سنا موکول به موکول این روند شود.

روز قبل ، سناتور جمهوری خواه میچ مک کانل پیشنهاد داد که استیضاح را به اواسط فوریه موکول کند تا به وکلای ترامپ مهلت داده شود تا آماده شوند ، اما حزب دموکرات آن را رد کرد و آن را در این ماه تحت فشار قرار داد.

وی گفت: “مجلس نمایندگان لایحه استیضاح را به سنا ارسال کرده و سنا نیز به روند استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ وارد شده است.” “این با یک روند کامل و عادلانه ادامه خواهد یافت.”

در همین رابطه ، مک کانل ، نماینده مجلس گفت که استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ در مجلس با روشی سریع و کم سابقه آغاز شد. وی گفت: “در سنا رویه کافی برای انکار روند قانونی رئیس جمهور سابق ترامپ یا آسیب رساندن به سنا و خود ریاست جمهوری وجود ندارد. این کار انجام نمی شود”.

در روند استیضاح سنا ، سرنوشت ترامپ مشاهده این است که مک کانل در واقع وی را در اختیار دارد.

رئیس جمهور مک کانل رئیس جمهور سابق ترامپ را متهم کرد که در تاریخ نوزدهم حادثه ششم کاپیتول را ایجاد کرده است.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *