[ad_1]

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스] دیمیتری مدودف (سمت چپ) ، نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه ، نظر رئیس شورای امنیت ملی را در فوریه سال گذشته در مسکو ، روسیه شنید. معاون رئیس جمهور مدودف ، الکسی ناوالنی ، فعال مخالف را متهم کرد که در یک مصاحبه با Tas News و سایر رسانه ها در اول (به وقت محلی) به طور فزاینده ای بدبینانه و خشن واکنش نشان داده است. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار یان = دستیار قدیمی رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین ، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه دیمیتری مدودف ، در مورد اعتراضات جاری در روسیه در هفته دوم صحبت می کند.

معاون نخست وزیر مدودف در مصاحبه با Tas در 1 (به وقت محلی) گفت که الکسی ناوالنی ، فعال مخالف ، واکنش های بدبینانه و خشن تری نشان می دهد.

وی گفت: “من فکر می کنم ناوالنی” شرور سیاسی “است که برای رسیدن به اهداف خود از تاکتیک های بی پروا استفاده می کند. در این راستا ، اقدامات نوالی بسیار بدبینانه تر و خشن تر از چند سال پیش است. ”

ناوالنی ، که در هفدهم ماه گذشته وارد روسیه شد ، در بازداشتگاه Matrosskaya Tishna در مسکو بازداشت شده است.

ناوالنی به کسب غیرقانونی 31 میلیون روبل (حدود 458 میلیون درآمد کسب شده) از شعبه روسی یک شرکت لوازم آرایشی فرانسوی در سال 2014 متهم شد. وی پس از سه سال و شش ماه حبس به پنج سال آزادی مشروط محکوم شد ، اما با ادعای اتهام سیاسی تاکنون حاضر به اعدام نشده است.

مقامات اصلاحی روسیه شکایتی را علیه دادگاه آزمایشی تشکیل دادند و ادعا کردند که ناوالنی به دلیل نقض تعهد مشروطیت تحت تعقیب بوده است. دادگاه از بیست و نهم ماه گذشته آغاز شد.

معاون نخست وزیر مدودف گفت که نوالی از سلامتی خوبی برخوردار است و پیش بینی کرد که تحقیقات مربوطه بدون هیچ مشکلی انجام شود.

وی همچنین استدلال کرد که مسمومیت ناوالنی در ماه اوت گذشته “ما هرگز چنین اطلاعاتی را نداشتیم. اگر گزارشی داشتیم ، یک تصمیم رویه ای می گرفتیم که می توانستیم اتخاذ کنیم.”

کنفرانس مطبوعاتی اندکی پس از اعتراض جمعی در حمایت از ناوالنی در روسیه ، از جمله مسکو ، در تاریخ 31 ژانویه ، یک روز قبل برگزار شد.

پیش از این ، مقامات مخابراتی روسیه اعلام کرده بودند که سرویس شبکه اجتماعی (SNS) محیطی برای سازماندهی و دامن زدن به اعتراضات است و مسئولیت تنظیم محتوای بستر SNS را بر عهده خواهد داشت.

مدودف گفت: “اگر پلت فرم رسانه های اجتماعی از این قوانین پیروی نكند ، روسیه می تواند از راه های دیگر تأثیر بگذارد.”

وی گفت: “روسیه می تواند سرعت اینترنت را کم کند و یا مطابق قانون کار خود را متوقف کند.” “اما ما نمی خواهیم از آن روش استفاده كنیم. كشورهای دیگر نیز این روش را می خواهند.”

معاون نخست وزیر مدودف از سال 2008 تا 2012 به مدت چهار سال رئیس جمهور موقت بود ، زمانی که پوتین پس از سه دوره انسداد متوالی از نخست وزیری استعفا داد. هنگامی که پوتین در سال 2012 به عنوان رئیس جمهور احیا شد ، نخست وزیر را نشان داد ، وفاداری خود را نشان داد.

وقتی رئیس جمهور پوتین اصلاحیه قانون اساسی را برای تمدید قدرت در سال 2020 پیشنهاد داد ، معاون رئیس جمهور مدودف زمینه را برای استعفای کابینه فراهم کرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *