[ad_1]

“آن را نور Sputnik بنامید”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]Sputnik V ، یک واکسن جدید ویروس کرونا (Corona 19) است که توسط روسیه ساخته شده است ، در بیست و نهمین حساب رسمی (به وقت محلی) در توئیتر گفت که “واکسن یک جز component در ماه فوریه منتشر خواهد شد.” من آن را “Sputnik Light” نامیدم. “(عکس = حساب Sputnik V توییتر) 2021.01.30.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = روسیه اعلام کرده است که واکسن جدیدی را علیه ویروس کرونا (کرونا 19) برای واکسیناسیون منفرد در ماه فوریه منتشر خواهد کرد.

اسپوتنیک V ، واکسن کرونا 19 روسیه تولید شده ، در بیست و نهم (به وقت محلی) در یک حساب رسمی توییتر گفت که “واکسن یک جز component در ماه فوریه منتشر خواهد شد” و آن را “Sputnik Lite” نامید. “گفت.

پیش از این ، جانسون و جانسون گزارش دادند که اثر واکسن تک دوزی COVID-19 ، که در همان روز ایجاد شد ، به طور متوسط ​​66٪ است. بر اساس این نتایج بالینی ، مشخص شده است که جانسون و جانسون اوایل هفته آینده درخواست تأیید استفاده اضطراری از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دارند.

در صفحه توییتر Sputnik V آمده است: “واکسن تک دوز جانسون و جانسون نتایج خوبی را نشان داده است” و گفت: “(نتایج) اساساً همان دوز تک واکسن Sputnik V است.” سپس او اعلام کرد: “نور اسپوتنیک در راه است.”

روسیه اولین واکسن Sputnik V در جهان است که علیه COVID-19 در آگوست سال گذشته تولید شد. با این حال ، در مورد کارآیی و ایمنی آن بحث و نگرانی وجود دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *