[ad_1]

در مجموع 23 میلیون برد به 78 نفر تحمیل شد

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] در بیست و چهارم (به وقت محلی) ، در میان شیوع عفونت ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) ، مردم در باغ کنزینگتون ، پارک در لندن ، از آدم برفی عکس گرفتند. عکس ها به محتوای مقاله بی ربط هستند. 2021.01.24.

[서울=뉴시스] خبرنگار نیلی نارا = یک مهمانی غیرقانونی در لندن ، انگلیس برگزار شد ، جایی که عفونت ویروس کرونا همچنان ادامه دارد (کرونا 19).

بر اساس گزارش Sky News انگلیس در 24 ام (به وقت محلی) ، پلیس به محل مهمانی غیرمجاز در ساعت 1:30 بامداد یکشنبه در هاکنی لندن حمله کرد.

برگزارکنندگان این مهمانی که حدود 300 نفر در آن شرکت داشتند در را در داخل قفل کردند. وقتی پلیس وارد شد ، ده ها نفر از شرکت کنندگان از حصار عبور کردند و سعی کردند فرار کنند.

78 نفر به دلیل نقض دستورالعمل های محدودیت کرونا 19 ، هر کدام 200 پوند جریمه شدند.کل جریمه های اعمال شده توسط پلیس 15600 پوند (حدود 23 میلیون پوند وون) بود.

پلیس متروپولیتن لندن (MPS) گفت: “من چندین بار سعی کردم با برگزار کننده صحبت کنم ، اما کمکی نکرد.”

روی اسمیت ، افسر پلیس MPS در بیانیه ای انتقاد کرد که “پلیس مجبور می شود سلامتی خود را به خطر بیندازد و با افراد فوق العاده خودخواهی که به شدت در خانه بسته شده اند برخورد کند.”

او نگران صحنه مهمانی به عنوان “فرصتی ایده آل برای انتشار ویروس کشنده” بود.

انگلیس وارد محاصره شدیدی از جمله ممنوعیت اجتماعات داخلی در اوایل ماه جاری شده است. با این حال ، شرایط در برابر گسترش جهش 19 کرونا کاهش نیافته است.

طبق آماری از دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد تاج های جدید 19 مورد تأیید و مرده در انگلیس با 23 23 پادشاهی به ترتیب 33652 و 1352 بود. تلفات انباشته در حدود 100000 نفر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *