[ad_1]

کنگره حزب … ادامه “دیپلماسی متعادل” بین ایالات متحده ، چین و اقتصاد آزاد را ادامه دهید

پیوند_انتخابی
[하노이=AP/뉴시스]نگوین فو تانگ ، 76 ساله ، دبیر حزب کمونیست ویتنام و رئیس جمهور این کشور ، در سیزدهمین کنگره حزب کمونیست که در تاریخ 26 ام در مرکز کنگره ملی در هانوی ، ویتنام برگزار شد ، سخنرانی کرد. در کنگره این حزب ، حزب کمونیست حاکم در ویتنام رهبری را برای رهبری کشور برای پنج سال آینده انتخاب کرد و در مورد مسیرهای آینده ، از جمله سیاست های رشد اقتصادی ، بحث کرد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جه جونگ = در تاریخ سی و یکم ، حزب کمونیست ویتنام تصمیم گرفت دبیر حزب نگوین فو تانگ (76) را که شماره 31 قدرت یک سی و یکم را دارد ، نگه دارد ، VNA و آسوشیتدپرس گزارش دادند.

بر اساس گزارش رسانه ها ، حزب کمونیست ویتنام اولین جلسه عمومی کمیته مرکزی (200 عضو) را که هر پنج سال یکبار در کنگره حزب انتخاب می شد ، برگزار کرد و دبیر کل را به مدت سه سال متوالی منصوب کرد

این رسماً در اول فوریه ، تاریخ اختتامیه کنفرانس حزب ، که در بیست و ششم ماه گذشته آغاز به کار کرد ، تأیید شد و برنامه را یک روز کوتاه کرد.

نگوین ژوان فوک ، 66 ساله ، دومین نخست وزیر در قدرت ، فام مین شین ، 62 ساله ، رئیس کمیته سازماندهی حزب و بونگ دین هوو ، 63 ساله ، به ترتیب دبیر حزب هانوی ، نخست وزیر. تصمیم گرفته شد این مواضع به زودی پس از کنگره اعلام می شود و در شورای ملی که در ماه مه برگزار می شود رسماً تصمیم گیری می شود.

در نتیجه استقبال از این رهبری ، دو نفر از قسمتهای شمالی و مرکزی برای چهار سمت اشغال شدند.

دبیرکل نگوین فو تانگ مجبور شد برای سومین بار به عنوان یک پرونده خاص ، اجتناب کند از کنوانسیون قبلی حزب کمونیست ، که حد بالایی را به ده سال متوالی محدود می کرد. از زمان اتحاد ویتنام شمالی و جنوبی در سال 1976 ، این اولین بار است.

تصور می شود که ویتنام در صورت حمله اضطراری توسط ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) به طور پایدار مورد سو استفاده قرار گرفته است ، اما در مورد قدرت طولانی مدت غیرمعمول احساس احتیاط وجود دارد.

دبیرکل نگوین فو تانگ پس از خدمت به عنوان سردبیر تئوری حزب ، دبیر حزب در هانوی و رئیس مجلس شورای ملی ، بالاترین مقام را از سال 2011 تاکنون داشته است. محافظه کاران معتدلی که با اندیشه و نظریه آشنا هستند.

وقتی رئیس جمهور ترنس دای کوانگ در سپتامبر 2018 درگذشت ، او از اکتبر به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد و در آوریل 2019 از مشکلات بهداشتی موقت رنج برد و منجر به شایعات استعفای زودرس شد.

رهبری ویتنام ، به رهبری دبیرکل نگوین فو تانگ ، دیپلماسی متعادل بین ایالات متحده و چین را برقرار کرده است.

در داخل کشور ، ضمن ترویج سیاست گشایش اقتصادی خارجی و همچنین ریشه کن کردن فساد از سوی مقامات حزب و بالاترین دولت ، تعداد بیماران با اجرای کامل مقررات مهاجرت و قرنطینه کردن افراد آلوده در اقدامات متقابل کرونا به کمتر از 2000 مورد سرکوب شد.

نرخ رشد اقتصادی ویتنام در سال 2020 2.9٪ است که بالاترین میزان در میان کشورهای مهم جنوب شرقی آسیا است.

در ویتنام ، که تحت سلطه حزب کمونیست است ، رسم بر این است که دبیر حزب ، رئیس دولت ، نخست وزیر و رئیس مجلس شورای ملی تشکیل یک سیستم رهبری جمعی را تشکیل می دهند.

با این حال ، ترس از تمرکز قدرت به دلیل دبیرکل نگوین فو تانگ به عنوان رئیس جمهور این کشور شدت گرفته بود.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *