[ad_1]

پیوند_انتخابی
【سئول = نیوزیس】 مقر اتحادیه اروپا

[브뤼셀=AP/뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = رهبران اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا در 20 ام آهی راحت کشیدند. در همین حال دونالد ترامپ هشدار داده است که ظرف چهار سال جهان تغییر خواهد کرد و روابط دو کشور آتلانتیک در آینده تغییر خواهد کرد.

کمیسر اتحادیه اروپا اورسولا پوندرین گفت: “طلوع جدیدی که ایالات متحده پیش رو دارد لحظه ای است که مدتها منتظر آن بوده ایم.” رئیس جمهور تأکید کرد که سخنرانی بایدن در پارلمان اروپا در آن روز به عنوان “اثبات قانع کننده ای است که اروپا چهار سال بعد دوباره با کاخ سفید دوست می شود”.

شیر گفت: “ایالات متحده بازگشته است و اروپا آماده است تا با شرکای قدیمی مورد اعتماد خود ارتباط برقرار کند تا روح تازه ای به اتحادیه ارزشمند ما ببخشد.”

چارلز میشل ، رئیس اتحادیه اروپا همچنین خاطرنشان کرد که روابط بین مهمان نوازی و غرب “در چهار سال گذشته به شدت آسیب دیده است. در همین حال ، جهان پیچیده تر ، با ثبات تر و کمتر قابل پیش بینی شده است.”

این مقام اجرایی گفت: “ایالات متحده و اروپا متفاوت هستند و این به طرز جادویی از بین نمی رود. ایالات متحده تاکنون تغییر کرده است و برداشت از ایالات متحده و سایر کشورها در اروپا و سایر کشورها تغییر کرده است.” “این بدان معنی است که ما باید به سرنوشت شرکت خود پایبند باشیم ، از منافع خود دفاع کنیم و ارزش های خود را ارتقا دهیم.”

اظهارات رئیس اجرایی در مقابل سکوت در اروپا است که با اشغال کاخ سفید توسط ترامپ درگرفت.

میشل تأکید کرد: “اتحادیه اروپا راه خود را انتخاب کرده و منتظر اجازه برای تصمیم گیری خود نخواهد بود.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.