[ad_1]

ایالت گلوبال تایمز “بایدن بسیار هوشمندتر از ترامپ”
تأکید بر همکاری در ارتقا COVID-19 ، تغییرات آب و هوا و رشد اقتصادی
“چین قدرتمند است و به راحتی از بازرسی ها و سرکوب های ایالات متحده جدا نمی شود”

پیوند_انتخابی
[Пекин = Синхуа / Нюсис]در 4 دسامبر 2013 (به وقت محلی) ، رئیس جمهور چین شی جین پینگ (سمت راست) و چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن ، معاون وقت رئیس جمهور ایالات متحده ، كنگره خلق را در پكن ، چین تبریک گفتند. 12/05/2013

[서울=뉴시스] خبرنگار جی-یی لی = به گفته دولت جهانی گلوبال تایمز ، چین می تواند در کمک به جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده شریک باشد.

گلوبال تایمز در سرمقاله روز 21 گفت: “سخنرانی رئیس جمهور بایدن به وضوح معطوف به امور داخلی در ایالات متحده است” و “بیشتر در خواست آمریكایی ها برای پایان دادن به تفرقه و اتحاد است.”

وی گفت: “او در مورد روابط بین الملل بسیار کم گفت و در طول سخنرانی خود از چین نام برد.” “از دیدگاه ما ، دیدگاه بایدن به واقعیت ایالات متحده نزدیکتر است.”

رسانه ها اشاره کردند که “او بسیار منطقی تر از سلف خود دونالد ترامپ است که بسیاری از مشکلات داخلی را در ایالات متحده به عوامل خارجی نسبت داد.”

آنها گفتند: “چین می تواند در پاسخ به عفونت ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) ، مقابله با مشکلات آب و هوایی و رشد ، شریک ایالات متحده شود.” او پافشاری کرد.

رسانه ها گفتند: “روابط چین و آمریکا در چهار سال گذشته رو به وخامت گذاشته است. همه درگیری ها توسط ایالات متحده ایجاد می شود. چین فقط پاسخ داده و اقدامات متقابل را انجام داده است.”

“اگر ایالات متحده و چین بر انجام یک کار خوب متمرکز شوند و جنگ را متوقف کنند ، بر اساس بنیاد موجود می توانند به جلو حرکت کنند. این امر هماهنگی جهان را بسیار بیشتر می کند.” این امر نیز با مصالح مشترک مطابقت دارد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.