[ad_1]

یو یون یو یون ، رئیس سابق سرویس امنیت ملی ، وزیر جدید خارجه را منصوب کرد
“تلاشها برای احیای گفتگوهای هسته ای مسدود شده”

پیوند_انتخابی
[Seoul = Newsis]چونگ اوی یونگ ، رئیس سرویس امنیت ملی کاخ آبی ، در 8 مارس 2018 (به وقت محلی) در کاخ سفید در واشنگتن با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مصاحبه کرد. 03/09/2018 (عکس = با مجوز از خانه آبی) [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار جی یی لی = رسانه های خارجی گزارش می دهند که رئیس جمهور مون جه این در سال گذشته ، پیش از روی کار آمدن رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، به عنوان وزیر خارجه جدید ، ایوی یونگ ایوی یونگ ، افسر سابق امنیت ملی ، “واسطه” گفتگوی آمریکا را انتخاب کرده است.

خبرگزاری فرانسه در تاریخ 20 ام گزارش داد: “شخصی که به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گفت که کیم جونگ اون (رئیس شورای دولتی کره شمالی) می خواهد هسته ای خود را خنثی کند ، ساعاتی قبل از آغاز به کار بایدن ، به عنوان وزیر خارجه کره معرفی شد. “

نامزد یونگ در مارس 2018 به عنوان نماینده به کره شمالی از کره شمالی بازدید کرد و با رئیس جمهور کیم مصاحبه کرد. اندکی بعد ، وی به ایالات متحده سفر کرد و قصد رئیس جمهور کیم رئیس جمهور ترامپ را در مورد صحبت در مورد خلع سلاح هسته ای و کره شمالی را به وی منتقل کرد.

خبرگزاری فرانسه توضیح داد که “کاندیدای یونگ نقش مهمی در میانجیگری گفتگوهای ترامپ و کیم جونگ اون داشت” و “جلساتی برگزار شد که عنوان آنها سه بار با عنوان بود ، اما پیشرفت کمی حاصل شد.”

خبرگزاری فرانسه همچنین گفت كه نامزد وزیر امور خارجه بعدی آمریكا ، تونی بلین كلن ، در جلسه سنا درباره تصویب نوزدهم اعلام كرد كه رویكرد و سیاست كلی را در قبال كره شمالی بررسی خواهد كرد. دولت بایدن در تاریخ 20 ام کار خود را آغاز کرد.

رویترز گزارش داد: رئیس جمهور کره جنوبی مشاور امنیت ملی سابق خود را که بعنوان پل در اجلاس 2018 آمریکا و کره شمالی به عنوان وزیر خارجه بعدی منصوب می شود ، معرفی کرده است.

رسانه ها تجزیه و تحلیل کردند که نامزد چونگ مشاور رئیس جمهور مون در سیاست خارجی و امنیتی بوده است و “به نظر می رسد امور داخلی نامزد یونگ تلاشی برای احیای بن بست گفتگوهای هسته ای سازی است.”

خبرگزاری دولتی چین شینهوا سخنان خانه آبی را نقل کرد: “نامزد چونگ به شدت در روند صلح در شبه جزیره کره از جمله مذاکرات کره شمالی و ایالات متحده شرکت داشت.”

کیودو نیوز ژاپن گزارش داد که “کاندیدای یونگ در بحث های هسته ای و کره شمالی در مورد هسته ای سازی کره شمالی و سایر مسائل دیپلماتیک و امنیتی با ایالات متحده و کره شمالی درگیر بوده است” ، او به عنوان رئیس جمهور منصوب می شود. “

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *