[ad_1]

بررسی یومیوری … 49٪ “پشتیبانی نمی کنند” برای اولین بار از رتبه بالاتر است

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] روز چهارم ، نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در محل اقامت نخست وزیر در توکیو یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. 2021.01.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = موافقت نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا به شدت سقوط می کند.

نظرسنجی یومیوری شیمبون ، که در تاریخ 18th (15-17) منتشر شد ، نشان داد که میزان تایید کابینه Suga 39٪ است. در مقایسه با آخرین نظر سنجی (26 تا 27 ماه گذشته) ، 6٪ کاهش یافته است.

در یک نظرسنجی از سپتامبر سال گذشته ، بلافاصله پس از روی کار آمدن ، رتبه تأیید که 74 درصد بود ، طی چهار ماه 35 درصد کاهش یافت.

به طور خاص ، 49٪ از پاسخ دهندگان می گویند که “از کابینه Suga حمایت نمی کنند” ، که 6 درصد بیشتر از نظرسنجی قبلی است. این 10 درصد بیشتر از رتبه تأیید است. این اولین بار در مطالعه یومیوری است که پاسخ بالاتر از رتبه تأیید است.

به نظر می رسد گسترش عفونت جدید ویروس کرونا (Corona 19) که جدی تر شده است ، دلیل اصلی کاهش رتبه های تأیید است.

هنگامی که در مورد پاسخ 19 دولت کرونا س askedال شد ، 66٪ از پاسخ دهندگان گفتند “آنها قدردانی نمی کنند”. فقط 26٪ از پاسخ دهندگان گفتند “ما قدردانی می کنیم”.

42٪ از پاسخ دهندگان می گویند که منطقه ای که اعلامیه اضطراری صادر می شود باید به کل کشور گسترش یابد. در حال حاضر ، دولت ژاپن فقط برای 11 دولت محلی در پایتخت از جمله توکیو وضعیت اضطراری صادر کرده است.

36٪ همچنین گفتند: “این باید در مناطق دیگری كه عفونت در حال گسترش است ، هدف قرار گیرد.” فقط 19٪ می گویند برای منطقه هدف فعلی خوب است.

همچنین نظرات منفی بسیاری در مورد همکاری بین دولت و مقامات محلی وجود داشت. 85٪ پاسخ دهندگان می گویند که “فکر نمی کنند” که ایالت و بخشها (شهر دولتهای کلانشهرها) در اقدامات متقابل علیه تاج 19 همکاری کامل دارند.

در یک نظرسنجی منتشر شده در روزنامه هفدهم Mainichi (در شانزدهم) ، میزان تأیید کابینه Suga 33٪ بود که 7 درصد کمتر از نظرسنجی قبلی است. 71٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند دولت اعلام وضعیت اضطراری “خیلی دیر” است.

در همین حال ، نخست وزیر سوگا بعدازظهر هجدهم سیاست را خطاب قرار خواهد داد. انتظار می رود پاسخ کرونا 19 به کاهش رتبه تأیید توضیح داده شود. همچنین به روابط کره و ژاپن اشاره شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.