[ad_1]

حزب دموکرات “آماده شوید در صورت … امیدوارم فردا برگردم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در تاریخ 25 ام ، سناتور آمریکایی از حزب دموکرات ، پاتریک رایش ، در دفتر کنگره حضور یافت. 27.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = سناتور دموکرات ، پاتریک رایش ، که رئیس جلسه استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده است ، ناگهان به بیمارستان مراجعه می کند و توجه می کند.

به گزارش CNN و Axios ، سخنگوی رایچ ، دیوید کارل ، در بیانیه ای در تاریخ 27 (به وقت محلی) با بیان اینکه به بیمارستان می رود ، گفت: دکتر توصیه کرد که در موارد اضطراری در بیمارستان محلی معاینه شود.

کارل گفت: “سناتور رایش امشب در دفتر کنگره بود و حال خوبی نداشت.” “دکتر وی را در کنگره معاینه کرد.” وضعیت دقیق آن مشخص نیست.

پیش از این ، رایچ به عنوان رئیس جلسه استیضاح سنا علیه رئیس جمهور سابق ترامپ منصوب شد. امسال او 80 ساله است و پیرترین مرد سنا است. وی از سال 1975 عضو قوه مقننه است.

برخلاف اولین جلسه استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ در مورد به اصطلاح “رسوایی در اوکراین” ، دومین جلسه استیضاح به اتهام “تحریک” در کنگره کنگره ، به ریاست رایش برگزار می شود ، نه رئیس دادگاه عالی جان رابرتز.

برخی از جمهوری خواهان مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرده اند. به همین دلیل وی در اولین جلسه استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ رئیس جمهوری سابق استیضاح به دلیل سو abuse استفاده از قدرت و ممانعت از کنگره ، مقصر شناخته شد

ابتدا قرار است جلسه استیضاح در مجلس سنا در هفته دوم فوریه آغاز شود. با این وجود ، احتمال شکستن برنامه استیضاح در آینده جلب می شود ، زیرا ایستگاه رئیس تنها دو هفته قبل از شروع دادرسی به بیمارستان می رود.

با این حال ، روز گذشته ، سناتور دموکرات ، دیک دوربین به CNN گفت: “این برای هر اتفاقی است” به نقل از همسر رایچ و گفت: “همه چیز خوب خواهد بود و همه امیدوارند که او فردا برگردد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *