[ad_1]

محافظت از رئیس جمهور 78 ساله – نمونه ای از مردم

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رئیس جمهور منتخب جو بایدن (راست) و همسرش جیل بایدن در یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی ، در نوزدهم (به وقت محلی) ، یک روز قبل از مراسم تحلیف ، همراه با معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کامالا هریس (سوم از چپ) و شوهر داگ موپ قربانیان کرونا 19 به یاد مردم است. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = جو بایدن آکیوس در نوزدهم (به وقت محلی) اعلام كرد كه كاخ سفید دولت آمریكا اقدامات قرنطینه ای شدیدی را در رابطه با عفونت ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) اتخاذ خواهد کرد.

طبق دستورالعمل های جدیدی که در آن روز برای برخی از کارمندان جدید ارسال شد ، دولت بایدن قصد دارد آزمایشات روزانه COVID-19 را روی کارمندان خود انجام دهد و به مسافت و ماسک پوشیدن نیاز دارد.

این نامه برای مقامات در تماس نزدیک با بایدن منتخب مانند شورای امنیت ملی (NSC) و کمیسیون اقتصادی بین المللی (NEC) ارسال شده است.

دستورالعمل های جدید برای محافظت از بایدن رئیس جمهور 78 ساله بعدی صادر شد. وی واکسینه شد ، اما ویروس هنوز در ایالات متحده در حال شیوع است ، بنابراین او برای شرایط اضطراری آماده می شود.

همچنین این هدف با الگوبرداری از استانداردهای سختگیرانه نمونه ای است. رئیس جمهور منتخب بایدن اعلام کرد که جامعه ملزم است 100 روز پس از روی کار آمدن ماسک بپوشد.

دستیاران بال غربی کاخ سفید ، محل دفتر رئیس جمهور ، واکسینه می شوند. در این نامه آمده است: “ما بر اساس اطلاعات مربوط به آنچه مردم انجام می دهند اگر هنوز اولین دوز را نداده اند ، نظارت خواهیم کرد.”

این آزمایش در مطب پزشکی کاخ سفید انجام می شود و مشخص است که یک آزمایش سریع آنتی ژن انجام می شود که پس از 15 دقیقه نتیجه را می دهد.

علاوه بر این ، کارمندان موظفند 2 متر فاصله داشته باشند.

یک مقام کمیته انتقالی گفت: “کاخ سفید دولت بایدن از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی می کند تا اطمینان حاصل شود که همه کارمندان در طی بیماری همه گیر COVID-19 ایمن هستند.”

در همین حال ، بایدن در ساعت 12:00 ظهر 20 EST و 2 صبح 21 EST رسماً به وضعیت چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده تبدیل می شود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.