[ad_1]

محدود به 8 رویداد مانند Game Stop و AMC

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] خرده فروش بازی های ویدیویی فروشگاه GameStop در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در تاریخ 28 ژانویه (به وقت محلی). 2021.02.01.

[서울=뉴시스] در سی و یکمین (به وقت محلی) ، CNBC اعلام کرد که پلت فرم معاملات سهام رابین هود به محدود کردن معاملات GameStop ادامه خواهد داد ، که به یک میدان جنگ بین سرمایه گذاران مورچه آمریکایی و نیروهای فروش کوتاه وال استریت تبدیل شده است.

طبق گزارش CNBC ، رابین هود به سرمایه گذاران پیغام داده است كه قصد دارد روز دوشنبه (اول) هنگام باز شدن بازار ، معاملات را در ایستگاه های بازی محدود كند.

مشتریان فقط در صورت افتتاح روزانه بازار می توانند یک سهام از Gamestock خریداری کنند. فقط 5 گزینه قابل معامله است.

با این حال ، لیست شرکتهایی که از 50 به 29 ماه در ماه گذشته معامله محدود شده اند ، به 8 شرکت در روز کاهش می یابد. علاوه بر GameStop ، AMC Entertainment ، Blackberry ، Course ، Express ، Nokia ، Genius Brand International و Naked Brand Group.

AMC که قیمت سهام آن همراه با GameStop جهش داشت ، حق خرید 10 سهم و معامله 10 گزینه را دارد.

GameStop یک خرده فروش بازی های ویدیویی بود که در واقع خبر خوبی نبود.

چیزی که توجه جهانیان را به خود جلب کرد این بود که سرمایه گذاران مورچه به طور گسترده GameStop را در هیئت مدیره خریداری می کردند تا اطلاعات مربوط به سهام Reddit ، جامعه آنلاین آمریکا را به اشتراک بگذارند. آنها در پاسخ به قدرت فروش کوتاه وال استریت که از افت قیمت سهام سود می برد ، به این اقدام جمعی پیوستند.

سهام Gamestop در طول هفته 400٪ افزایش یافت و امسال 1625٪ جهش کرد. AMC طی یک هفته 277٪ جهش کرد.

با ادامه پدیده غیرمعمول گرمازدگی ، رابین هود معاملات مانند توقف بازی توسط سرمایه گذاران محدود را محدود کرد. سرمایه گذاران شخصی از خرید جلوگیری شده و اجازه فروش داشتند ، اما صندوق های تامینی قادر به خرید و فروش بودند.

به همین مناسبت انتقادات دو حزب از سوی دنیای سیاسی وجود داشت. الكساندريا اوكاسيو كورتس ، نماينده كنگره دموكرات و تد كروز ، سناتور جمهوري خواه ، خواستار رسيدگي به رابين هود شدند كه فقط خريد سهام شخصي را مسدود كرده است.

همچنین ادعاهایی وجود دارد که رابین هود ، که به لطف سرمایه گذاران مورچه بزرگ شد ، در کنار صندوق های سرمایه گذاری بود.

رابین هود ماه گذشته در بیانیه ای زمینه تعطیلی را توضیح داد و گفت معاملات خود را با این شرکت ها از سر می گیرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) استانداردهای بدهی سرمایه ای کارگزارانی مانند رابین هود را افزایش داد ، بنابراین تقویت شرایط مالی به زمان نیاز داشت. همچنین تصفیه خانه مرکزی وال استریت خواستار افزایش 10 برابری سپرده اجباری سهام شد.

CNBC گفت که رابین هود اغلب به سرمایه گذاران وام می دهد ، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران سخت متضرر شده و قادر به بازپرداخت پول قرض نیستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *