[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در بازدید از ژاپن ، توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) (سمت چپ) ، صبح روز شانزدهم نوامبر سال گذشته با نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا (راست) در محل اقامت نخست وزیر در توکیو دیدار کرد و او را قبل از جلسه مشت کرد. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] گزارشگر لی جه وو = همزمان با ادامه شیوع ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) در ژاپن ، توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، امکان تعلیق (لغو) یا تکرار بازی های المپیک در توکیو در تاریخ 21- را انکار کرد. شما.

پرزیدنت باخ در مصاحبه ویدیویی اختصاصی با Kyodo News در تاریخ 21 ، گفت: “در این مرحله ، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم المپیک در 23 ژوئیه در توکیو برگزار نمی شود. “به همین دلیل ما همه تلاش خود را برای ایمن و موفقیت آمیز بودن المپیک انجام می دهیم.” این خبرگزاری گفت که امکان توقف یا از سرگیری بازیهای المپیک توکیو را رد کرد.

وی گفت: “من نمی توانم آن را با سال گذشته مقایسه کنم.” من می خواهم هر بازیکنی به توکیو بیاید. این آژانس گفت که پرزیدنت باخ اطمینان دارد که اقدامات احتیاطی از جمله واکسیناسیون را انجام داده است ، حتی در شرایطی که بدبینی در مورد میزبانی المپیک به دلیل گسترش جهش بسیار عفونی کرونا گسترش می یابد.

با این حال ، وی گفت ، “IOC باید” انعطاف پذیر “باشد و ممکن است برای محافظت از جان افراد درگیر” فداکاری “لازم باشد.” “همانطور که گفتم ، اولویت ایمنی است. وقتی صحبت از ایمنی می شود ،” تابو “وجود ندارد.” این خبرگزاری به این نتیجه رسید که رئیس جمهور باخ پیشنهاد کاهش احتمالی جمعیت را دارد.

رئیس جمهور باخ بارها در مصاحبه با روزنامه یومیوری در تاریخ ششم بارها بر برگزاری بازیهای المپیک و پارالمپیک در توکیو تأکید کرده است.

وی گفت: “برای IOC تصمیم گیری در مورد توقف (لغو) و جبران خسارات با بیمه بسیار آسان تر خواهد بود.” وی توضیح داد: “این برای مردم جهان عادلانه نیست كه به آن مبتلا شوند.”

وی سپس تأکید کرد ، “بنابراین من فرصتی برای توقف (لغو) پیدا نکردم.”

وی با بیان اینکه طبیعی است که افکار عمومی اخیراً نگران المپیک توکیو بوده اند ، گفت: اگر نگرانی در شرایط امروز وجود نداشته باشد ، ترجیح می دهم تعجب کنم. با وجود این ، با وجود بحران Crown 19 ، بازی های بیس بال در ژاپن برگزار می شود و واکسن ها و آزمایش های موثر در حال تولید است.

وی گفت: من فکر می کنم وقتی المپیک برگزار می شود مردم با شور و نشاط بیشتری نسبت به قبل از آنها حمایت خواهند کرد. وی سپس تأكید كرد: “زیرا پیروزی كه پس از یك نبرد دشوار بدست آوردم بسیار شادتر از پیروزی است.”

وی گفت: IOC با همکاری ژاپن اقداماتی را آماده می کند که بتواند به شرایط مختلف پاسخ دهد. مطمئنم که خواهم کرد “

بازیهای المپیک 2020 توکیو به دلیل حادثه کرونا 19 برای اولین بار در تاریخ المپیک به تعویق افتاده است.مپیازی المپیک توکیو قرار است در 23 جولای سال جاری و بازیهای پارالمپیک در 24 آگوست آغاز شود.

با این حال ، همانطور که کرونا 19 در سراسر جهان تولید می شود ، بدبینی ها نیز در جریان رویداد امسال در حال افزایش است. در مورد ژاپن ، حتی با صدور اعلامیه اضطراری در 11 کلان شهر ، از جمله توکیو ، به ندرت گسترش می یابد.

تارو کونو (河野 太 郞) در مصاحبه با رویترز در روز چهاردهم به رویترز گفت که بازی های المپیک توکیو “می تواند هر دو طرف را طی کند” و احتمال لغو آن در حال گسترش است.

با این حال ، دولت ژاپن هنوز هم می تواند به این دارایی پایبند باشد. سخنگوی دولت ژاپن ، کاتو کاتسونوبو ، در جلسه توجیهی منظم در تاریخ 18 ، آمادگی خود را برای حفظ “افکار دولت بدون تغییر باقی می ماند”.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *