[ad_1]

از نظر تئوری تکرار “نمی توان آن را انجام داد”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]با افزایش تعداد موارد عفونت تاج 19 در ژاپن و افزایش تعلیق بازیهای المپیک توکیو ، نظرسنجی منتشر شده در سیزدهم نشان می دهد که فقط 16٪ از شهروندان ژاپنی گفته اند که المپیک باید طبق برنامه برگزار می شوند کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته برگزاری داخلی گفته اند که به تعویق انداختن مجدد المپیک غیرممکن است و لغو یا اجرا تنها گزینه است. عکس پنج حلقه را نشان می دهد که در اول دسامبر سال گذشته در آبهای اودایبا ، توکیو شناور هستند. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم هی کیونگ = با ظهور مجدد عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، شایعاتی مبنی بر به تعویق انداختن یا متوقف شدن بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو 2020 که برای تابستان امسال برنامه ریزی شده است ، وجود دارد. پیش بینی شده بود که قبل از شروع مسابقه مشعل المپیک در روز یکشنبه پوشش داده شود. احتمال بهبودی رد شد.

به گزارش 22 نیوز روزنامه نیشی نیهون ، یوشیرو نیشیموری ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو (رئیس) روز قبل در مصاحبه با روزنامه گفت: “آیا این رله برای موفقیت آغاز می شود؟” اگر نگاه کنید که آیا به تعویق افتاده است یا نه ، به طور طبیعی می توانید متوجه شوید. (یک روز قبل از 25 مارس ، هنگامی که رله مشعل شروع می شود) نمی توانید بگویید 24 است. “

رئیس جمهور نیشیموری همچنین در دیدار تلفنی روز گذشته با جان كوتسو ، رئیس هماهنگی كمیته بین المللی المپیك (IOC) ، در مورد برگزاری بازیهای المپیك در توكیو تأكید كرد كه “هیچ تغییری تغییر نكرده است”.

وی گفت ، در نظرسنجی های اخیر در ژاپن ، نظریه ترمیم بازی های المپیک در حال افزایش است ، “این کار انجام پذیر نیست”. وی به دلایلی مانند مشکل در برخورد با کارکنان کمیته تشکیلات اعزامی به دولت پایتخت در توکیو ذکر شد.

وی در مورد اینکه چند تماشاگر در استادیوم المپیک اسکان داده می شوند یا اینکه باید بدون تماشاگر در یک رویداد بازی کنند ، گفت: شما می توانید با نگاهی به وضعیت تاج 19 تصمیم بگیرید. من می خواهم بگویم.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *