[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو (TOGOC) ، پس از کنفرانس ویدیویی با توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، در مقر TOGOC در توکیو در تاریخ 28 ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. IOC و TOGOC ابراز عزم جدی برای میزبانی المپیک کردند و گفتند که هیچ برنامه B برای میزبانی المپیک توکیو وجود ندارد که به دلیل همه گیری تاج 19 تاکنون یک سال به تعویق افتاده است.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین ، نام شین نارا = یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک توکیو ، گفت که او احتمال برگزاری المپیک تابستانی بدون مخاطب را رد نمی کند.

به گفته آساهی شیمبون در تاریخ 28 (به وقت محلی) ، رئیس جمهور موری یک کنفرانس ویدیویی با توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) برگزار کرد و یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد.

رئیس جمهور موری گفت: “من نمی خواهم در جمع باشم ، اما اگر به آن فکر نکنید ، شبیه سازی دشوار است.”

وی همچنین تأکید کرد که طبق برنامه ریزی شده برگزاری این رویداد را در ماه جولای تأیید کرد.

علاوه بر این ، او ، رئیس جمهور باخ و فرماندار توکیو یوریکو کویکه ماه آینده خبر دادند که با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

قرار بود بازی های المپیک توکیو در ژوئیه سال گذشته برگزار شود ، اما به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) این مسابقات برای یک سال به تعویق افتاد. با وجود به تعویق افتادن ، نام این رویداد به عنوان “بازی های المپیک و بازی های پارالمپیک در سال 2020 در توکیو” حفظ خواهد شد.

رسانه های خارجی گزارش دادند که دولت ژاپن قبلاً به طور غیررسمی تصمیم گرفته بود بازی های المپیک توکیو را لغو کند ، اما بلافاصله مسئولان اعتراض کردند.

در تاریخ 22 ، منابو ساکای ، وزیر دفاع ، در یک کنفرانس خبری منظم گفت: “چنین واقعیتی وجود ندارد. من قطعاً آن را انکار خواهم کرد.”

کمیته برگزاری در بیانیه ای گفت: “همه سازمانهای مرتبط ، مانند دولت ، توکیو ، کمیته برگزاری و IOC ، کاملاً بر تصویب تمرکز دارند.” “این سازمان امیدوار است كه جامعه را در اسرع وقت بازسازی كند. آماده خواهد شد.”

گسترش کرونا 19 در ژاپن به ندرت فروکش می کند.

طبق خلاصه ای از NHK ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی و مقامات محلی ، تعداد موارد تایید شده جدید از 5650 مورد در 21 ام به 2700 مورد در 25 ام کاهش یافته است. با این وجود ، بازهم افزایش به 3853 در 26 و 3970 در 27 نشان می دهد.

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *