[ad_1]

“اظهارات نامناسب علیه روح بازیهای المپیک”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو (TOGOC) ، پس از کنفرانس ویدیویی با توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، در مقر TOGOC در توکیو در تاریخ 28 ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. IOC و TOGOC ابراز عزم جدی برای میزبانی المپیک کردند و گفتند که هیچ برنامه B برای میزبانی المپیک توکیو وجود ندارد که به دلیل همه گیری تاج 19 تاکنون یک سال به تعویق افتاده است.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = موری یوشیرو ، 83 ساله ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو ، که با اشاره به “ربودن زنان” باعث هیجان شد ، کنار کشید و عذرخواهی کرد. با این حال ، او گفت که از ریاست جمهوری کناره گیری نمی کند.

بر اساس گزارش های NHK در تاریخ 4 ، رئیس جمهور موری ظهر امروز در توکیو کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و پس از پس گرفتن سخنان خود عذرخواهی کرد و گفت اینها “اظهارات نامناسبی علیه روح بازیهای المپیک و پارالمپیک” است.

با این حال ، او گفت ، “من قصد استعفا ندارم” ، و اشاره کرد که او به عنوان رئیس کمیته تنظیم کننده باقی خواهد ماند.

وی افزود: “برابری جنسیتی به وضوح در المپیک لحاظ شده است” و “من از فعالیت زنان بسیار سپاسگزارم.”

همچنین ، وقتی از او س askedال شدند که آیا زنی فکر می کند زیاد صحبت می کند ، گفت: “نمی دانم چون اخیراً به حرف های خانم ها گوش نکردم.” وی گفت: “من همچنین تمایل دارم داستان را طولانی کنم.”

وی در مورد اینکه آیا این اظهار نظر را برای کمیته بین المللی المپیک (IOC) توضیح دهد ، گفت: “این لازم نیست.”

وی در مورد تقاضای فزاینده استعفا در داخل و خارج از کشور گفت:

پیش از این ، رئیس جمهور موری روز گذشته اظهار نظری تحقیرآمیز در مورد افزایش تعداد مدیران زن در هیئت مدیره کمیته المپیک ژاپن (JOC) کرد و گفت: “مشاوره با بسیاری از زنان زمان بر است.”

وی با اشاره به افزایش تعداد مدیران زن در انجمن راگبی ژاپن ، جایی که وی رئیس و رئیس افتخاری بود ، گفت: “دو برابر زمان می برد.”

وی گفت: “زنان احساس رقابت شدیدی دارند. اگر کسی با یک دست صحبت کند ، به نظر می رسد که باید صحبت کند ، بنابراین همه صحبت می کنند.” وی همچنین گفت: “اگر تعداد زنان را افزایش دهید ، دشوار است زیرا بندرت متوقف می شود ، مگر اینکه زمان صحبت را تا حدی تنظیم کنید.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *